Ana Sayfa / Altcoinler / Son 24 Saatte En Fazla Bu 3 Altcoin Kazandırdı! İşte Detaylar…
Son 24 Saatte En Fazla Bu 3 Altcoin Kazandırdı! İşte Detaylar...
Son 24 Saatte En Fazla Bu 3 Altcoin Kazandırdı! İşte Detaylar...

Son 24 Saatte En Fazla Bu 3 Altcoin Kazandırdı! İşte Detaylar…

Kripto para piyasalarındaki sakin ilerleyiş devam ederken bazı altcoinler bir adım öne çıkmayı başarmış durumda. Bizler de sizin için son 24 saatte yatırımcısına en fazla kazandıran 3 altcoini derledik. Bu sayede kendinize yeni yatırım maceraları bulmayı deneyebilirsiniz.

1- Tezos (XTZ)

Son 24 saat içerisinde yatırımcısına en çok kazancı sunan altcoin Tezos (XTZ) oldu. Bu kısa süreçte yatırımcısına %15 oranında bir kazanç sunmayı başaran Tezos parlamayan bir yıldız durumunda. Haberimizin hazırlandığı sıralarda 3.94 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin için beklentiler oldukça fazla. Sizler de kısa ve orta vadeli yatırımlarınız için Tezos’u değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

2- Solana (SOL)

Market hacmi bakımından en büyük 15. kripto para olan Solana (SOL) son 24 saatin en fazla kazandıran 2. altcoini oluyor. Bu aralıkta yatırımcısına %11 gibi oldukça makul bir kazanç sunan altcoin tüm hızıyla yoluna devam etmekte. Şu anda değerinin 43.94 dolar olduğunu da hatırlatmak gerek.

3- Nexo (NEXO)

Oldukça başarılı bir proje coini olan Nexo tüm hızıyla yoluna devam etmekte. Son 24 saatte yatırımcısına %10 kazanç sunan popüler altcoin şu anda 2.36 dolardan işlem görüyor. Özellikle de yeni yatırımcılar için iyi bir tercih olduğunu söylemek mümkün.

Bitcoin’in Aksine Son 24 Saatte Bu 3 Altcoin Çıkışa Geçti! İşte Detaylar

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Dogecoin'de Çöküş Devam Ederken Elon Musk'tan Sürpriz Açıklama Geldi

Dogecoin’de Çöküş Devam Ederken Elon Musk’tan Sürpriz Açıklama Geldi

Sosyal medyada yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto paralardan biri olan Dogecoin son birkaç gündür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.