Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Son 24 Saatte Neredeyse Tüm Kripto Paralar Değer Kaybetti
Son 24 Saatte Neredeyse Tüm Kripto Paralar Değer Kaybetti
Son 24 Saatte Neredeyse Tüm Kripto Paralar Değer Kaybetti

Son 24 Saatte Neredeyse Tüm Kripto Paralar Değer Kaybetti

Advertisements

Dünya genelinde yaşanan olayların ardından son 24 saatte neredeyse tüm kripto paralar değer kaybetti. Neredeyse tüm yatırımcıların ciddi zararlar yaşadığı olayın sebebi ise birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Piyasa analistlerine göre altın ile kripto paralar arasında yaşanan yarışı kripto para ağır kaybetmiş olarak belirtiliyor. Son birkaç haftadır istikrarlı bir şekilde çıkış yapan altın, yatırımcıları da kendisine çekmeyi başardı. Bu yatırımcıların arasında kripto paralara gönül vermiş insanların da bulunduğunu belirtmek gerek. Altına yatırım yapmak için piyasalardan bir anda toplu şekilde çekilen coinlerin piyasalara zarar verdiğini söyleyebiliriz.

Sitemizde kripto para piyasaları sayfasına baktığımızda ilk 100 listesinde yer alan neredeyse tüm birimlerin kırmızı ışık yaktığını görebiliyoruz. Listenin son 24 saatte en çok değer kaybedeni ise yüzde 20.31 düşüş oranıyla Bitshares (BTS) oldu. Bir anda popüler olan Bitcoin SV birimi de son 24 saatte yüzde 15.52 değer kaybederek yatırımcısını üzdü.

Neredeyse tüm kripto paralar değer kaybetti, ancak bazı birimlerin yükselişini sürdürdüğünü görüyoruz. Buna örnek olarak ise son 24 saatte yüzde 15.89 değer kazanan altcoin AION’u gösterebiliriz. Yatırımcısını son 24 saatte memnun eden nadir birimlerden olan AION’u birçok kripto para birimi kıskanıyor olsa gerek.

Piyasaların adeta kan ağladığı şu günlerde yatırımlarda çok daha fazla dikkat edilmesi gerektiği belirtiliyor. Hatta bazı uzmanlara göre bir süre kripto paralara yatırım yapmamak şuan için en iyi fikir. Bunun yerine altına yatırım yapmanın çok daha kazançlı olabileceği ileri sürülmekte. Özellikle tüm dünyaya yayılmaya başlayan corona virüsü ile birlikte altına artan talep nedeniyle fiyatı da bir hayli yükseldi. Zor günlerden geçen kripto para piyasaları şuan için umut ışığı göstermese de ilerleyen günlerde yaşanan gelişmeleri hep birlikte takip ediyor olacağız.

Bitcoin Fiyatı 8.700 Dolara Kadar Geriledi

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Btctürk Kullanıcılarına yönelik yeni hamleler !

Advertisements Btctürk Kullanıcılarına yönelik yeni hamleler ! Türkiye’nin ilk ve en büyük Bitcoin ve altcoin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.