Ana Sayfa / Altcoinler / Son 24 Saatte Yatırımcısını Zengin Eden 3 Altcoin Açıklandı! İşte Detaylar…
Son 24 Saatte Yatırımcısını Zengin Eden 3 Altcoin Açıklandı! İşte Detaylar...
Son 24 Saatte Yatırımcısını Zengin Eden 3 Altcoin Açıklandı! İşte Detaylar...

Son 24 Saatte Yatırımcısını Zengin Eden 3 Altcoin Açıklandı! İşte Detaylar…

Bugün Bitcoin’de yaşanan inanılmaz artış birçok altcoine de sıçramış vaziyette. Bu yüzden de gün içerisinde birçok altcoin adeta birbirleriyle yarışır bir şekilde artıştalar. Bizler de sizin için son 24 saatlik sürecin yatırımcısına en çok kazandıran 3 altcoini derledik. Sizler de bu sayede kendinize takip edecek yeni coin birimleri bulma fırsatı yakalayabilirsiniz.

1- Bitcoin Diamond (BCD)

Uzun süredir sessizliğini koruyan Bitcoin Diamond (BCD) bugün yatırımcısını zengin etmeyi başardı. Son 24 saatlik süreçte neredeyse %50 artışın görüldüğü altcoin biriminde çıkış halen devam ediyor. Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle 3.74 dolardan işlem görmekte olan BCD’nin bir süre göz önünde kalacağını söylemek mümkün.

2- Bitcoin Gold (BTG)

Son 24 saatlik süreçte yatırımcısına kazanan altcoinlerden ikincisi de Bitcoin Gold (BTG) oldu. Tıpkı BCD gibi yatırımcısına büyük bir kazanç oranı sunan coinin %32 oranında çıkış yakaladığını söylememiz gerekiyor. Şu anda 65.79 dolardan işlem gören Bitcoin Gold için umutlar kısa sürede 70 dolarlık direncin kırılması yönünde.

3- Kusama (KSM)

Birçok başarılı projesi ile gündeme gelen Kusama (KSM) de yatırımcısına en çok kazandıran 3. altcoin oldu. Son 24 saatte %25 oranında artışın görüldüğü popüler altcoin şu anda 482 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Türk Yatırımcı Bu Hafta En Çok Hangi Altcoin’leri Tercih Etti? İşte Detaylar…

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Dogecoin'de Çöküş Devam Ederken Elon Musk'tan Sürpriz Açıklama Geldi

Dogecoin’de Çöküş Devam Ederken Elon Musk’tan Sürpriz Açıklama Geldi

Sosyal medyada yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto paralardan biri olan Dogecoin son birkaç gündür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.