Ana Sayfa / Altcoinler / Son 24 Saatte Yatırımcısının Yüzünü Güldüren Altcoinler Açıklandı
Binance %20 İndirim
Son 24 Saatte Yatırımcısının Yüzünü Güldüren Altcoinler Açıklandı
Son 24 Saatte Yatırımcısının Yüzünü Güldüren Altcoinler Açıklandı

Son 24 Saatte Yatırımcısının Yüzünü Güldüren Altcoinler Açıklandı

Kripto para lideri Bitcoin halen yerinde saymaya devam ediyorken altcoin dünyasında hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor. Son 24 saatte birçok altcoin birimi değerini önemli ölçüde arttırırken ise bu üçlü dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

1- Polygon (MATIC)

Son 24 saat içerisinde yatırımcısına en fazla kazandıran altcoin Polygon (MATIC) oldu. Dünden bu zamana kadar yaklaşık %30 değer kazanan popüler altcoin şu anda 1.77 dolardan işlem görüyor. Analistlere göre bu yükseliş güzel bir rallinin habercisi de olabilir. Ancak 1.80 dolar seviyelerinde destek oluşturulması gerekmekte. Bu yüzden de birkaç gün daha sabredilmesi gerekebilir.

2- Cardano (ADA)

Haberin hazırlandığı saatler itibariyle 2.27 dolardan işlem görmekte olan Cardano (ADA) son 24 saatte %20 gibi bir oranda yükseliş yakalamayı başardı. Bununla birlikte Dogecoin ile arasındaki yarışta tekrardan kızıştırmış görünüyor. Şu anda yatırımcılar arasında oldukça popüler bir konumda olan ADA için 2.15 dolar seviyesinde önemli bir destek mevcut. Buraya gerekli inancın görülmesi durumunda tekrardan bir artış yaşanabilir.

3- Harmony (ONE)

Yatırımcısına son 24 saat içerisinde en fazla kazandıran altcoin birimi olan Harmony (ONE) hacim açısından en büyük 85. kripto para konumunda. Şu anda 0.1409 dolardan işlem gören ONE yatırımcısına bu süreçte %19 oranında kazanç sağladı. Yarın için de kesinlikle göz gezdirilmesi gereken Harmony’i sizler de şimdiden favori listenize ekleyebilirsiniz.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Başarılı Analist XRP'nin 2 Gün İçerisinde Ulaşacağı Seviyeyi Duyurdu

Ripple (XRP) Sahipleri, Bu 2 Önemli Olayın Sonucunu Bekliyor

XRP sahipleri, Ripple davasına ilişkin oldukça önemli olan SEC kararlarını bekliyor. Uzmanlar, Yargıç Sarah Netburn’ün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.