Ana Sayfa / Analizler / Son Artışlar Altcoin Lideri Ethereum’u 3.000 Dolara Taşıdı
Binance %20 İndirim
Bitcoin'in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Artışta
Bitcoin'in Ardından Ethereum İçin de ETF Dedikoduları Artışta

Son Artışlar Altcoin Lideri Ethereum’u 3.000 Dolara Taşıdı

Kripto para piyasaları son birkaç gündür önemli bir çıkış trendi yakalamışken bundan en çok faydalananlardan biri de Ethereum (ETH) oldu. Son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %4 çıkış yapan altcoin lideri gün içerisinde 3.000 doları aşmayı başardı. Bu noktayı sağlamlaştırmak adına çalışan ETH boğalarının mücadelesi ise halen devam ediyor.

Ethereum (ETH) Hareketli Bir Hafta Yaşayabilir

Son günlerde ani iniş ve çıkışlara şahit olduğumuz Ethereum (ETH) bugün 3.000 doları aşmıştı. Bu seviyeden düzeltme gören ETH için şu anda 2.900 seviyesindeyiz. Yatırımcısı için oldukça kritik olan bu nokta 2.820 dolara kadar esneyebilir. Ancak yatırımcılar şu an için 3.000 doların daha da yukarılarına tırmanmak istiyorlar.

Yatırımcısına son bir haftalık zaman diliminde %14 kazanç bırakan altcoin lideri Ethereum (ETH) eski günlerine kavuşmak istiyor. Ancak şu anda Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş nedeniyle acemi yatırımcıların tedirginliği devam ediyor. Piyasalarda önemli bir varlığı temsil eden bu yeni yatırımcılar halen korku içerisinde. Bu durum da piyasaya para akışını bir nebze azaltan faktörlerden biri. Yine de analistlerin piyasalara yönelik umutlu tahminleri devam ediyor. Ethereum (ETH) için de bu hafta 3.250 dolarlık noktaya denemeler yapılması beklenmekte. Aksi bir çekilme durumunda ise 2.800 noktası ilk desteği oluşturacaktır.

Rusya’dan Gelen Açıklamalarla Kripto Para Piyasaları Artışa Geçti

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.