Ana Sayfa / Altcoinler / Son Günlerde Yatırımcısına Kazandıran Altcoinler Belli Oldu!
Son Günlerde Yatırımcısına Kazandıran Altcoinler Belli Oldu
Son Günlerde Yatırımcısına Kazandıran Altcoinler Belli Oldu

Son Günlerde Yatırımcısına Kazandıran Altcoinler Belli Oldu!

Bitcoin’de uzun bir süredir beklenen çıkışın görülmesiyle birlikte altcoin dünyasındaki hareketlilik de devam ediyor. CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilerden yola çıkarak son günlerde yatırımcısına kazandıran altcoinler sonunda belli oldu. Sizler de bu listeden yola çıkarak son zamanlarda popüler olan birimleri tespit edebilir ve bu konuda yoğunlaşabilirsiniz.

1- THORChain (RUNE)

En büyük ilk 100 kripto para arasından 90. sıradan kendisine yer bulan Thorchain yazının hazırlandığı saatlerde 0.57 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Son 24 saatlik verilere baktığımızda ise %24’e yakın büyüme sergileyen Thorchain için işlerin son günlerde oldukça iyi gittiğini söyleyebiliriz. Yaklaşık 92 milyon dolarlık piyasa hacmiyle birlikte büyümeye devam eden altcoin biriminin grafik tablosu da oldukça iç açıcı. Son 1 haftalık verilere bakıldığında istikrarlı bir büyümenin görüldüğü Thorchain (RUNE) için gelişmelerin takipçisi olacağız.

2- Band Protocol (BAND)

Daha önceki benzer yazılarımızda da sıkça ele aldığımız popüler bir altcoin birimi olan Band Protocol (BAND) son 24 saatte yatırımcısına %17 oranında değer kazandırmayı başardı. Oldukça iç açıcı bir grafiğe sahip olan BAND için büyümenin yavaş ama sürekli olduğunu söyleyebiliriz. Nadir durumlarda ise günlük büyüme bu şekilde olabilmekte. Sürprizlerle dolu olduğunu söyleyebileceğimiz Band Protocol için analistlerin şahsi fikri kesinlikle araştırılmaya değer olduğu yönünde. İlk çıktığı günden bu yana %1083 gibi devasa bir ROI değerine sahip olan BAND hakkında biraz daha araştırma yapmak işinize yarayabilir.

3- Kyber Network (KNC)

Son 24 saatte %10.77 oranında değer kazancı yaşayarak yatırımcısını memnun etmeyi başaran Kyber Network (KNC) listemize 3. sıradan giriş yapıyor. Yatırımcısına son dönemlerde iyi bir kazanç sunan Kyber Network, projeleriyle gündeme gelmeye devam etmekte. Arkasındaki ekibin gücünü yatırımcılara hissettirmeyi başaran bu popüler altcoin birimi için de işlerin gayet iyi gittiğini söylemek mümkün. Oldukça istikrarlı bir grafik ile karşımıza çıkan KNC hakkında bir takım araştırmalar yapmanın kesinlikle zaman kaybı olmayacağını hatırlatmak gerek.

Bitcoin Balinalarının Sayısı Artışta | Peki Bu Durum Neye İşaret?

Kazandıran Altcoinler

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Büyük Koreli Bankalar Blockchain Tabanlı Kimlik Sistemine Geçiş Yaptı

Blockchain geliştiricisinin zihninin içinde: Yönetişim krizi

Blockchain geliştiricisinin zihninin içinde: Yönetişim krizi Yükseltilebilirlik, dikey ölçeklendirme ve yönetişim: Bu üç sorunun ortak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.