Ana Sayfa / Altcoinler / Son Zamanların Popüler Altcoin’i Band Protocol Adeta Uçuşa Geçti
Son Zamanların Popüler Altcoin'i Band Protocol Adeta Uçuşa Geçti
Son Zamanların Popüler Altcoin'i Band Protocol Adeta Uçuşa Geçti

Son Zamanların Popüler Altcoin’i Band Protocol Adeta Uçuşa Geçti

Advertisements

Son zamanların en gözde altcoinlerinden birisi olmayı başaran Band Protocol (BAND) adeta uçuşa geçmiş durumda. Genel olarak kripto para dünyasında işlerin sıkıntılı geçtiği dönemde dahi yatırımcısını üzmeyen altcoin birimi son 24 saatte neredeyse %45 oranında değer kazanmayı başardı. Bu çıkışıyla son 24 saatte en fazla kazandıran varlıklardan biri olan Band Protocol yükselmeye devam ediyor.

Yazının hazırlandığı sıralarda 11.33 dolardan işlem görmekte olan BAND için çıkan haberlerin buna yol açtığını söyleyebiliriz. Uzun zamandır yatırımcısının yüzünü güldüren ancak Coinbase tarafından henüz listelenmemiş olan BAND için sonunda listelenmeye dahil edileceği açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından bir anda fırlayış yaşayan Band Protocol’e olan akın devam ediyor. Son bir düzenlemeye girmesi beklenen Band Protocol 10 dolar seviyelerinde tutunabilirse çok daha yükselmesine kesin gözüyle bakılmakta.

Yakın süreçteki rakiplerine göre çok daha genç bir kripto para birimi olan Band Protocol aslında bir DeFi projesi olarak nitelendirilmekte. Son zamanların en çok konuşulan bir diğer konusu olan DeFi’lerin gücünü aslında bu yükselişle birlikte daha yakından hissedebiliriz.

Piyasa hacmi açısından bakıldığında 49. sıradan kendisine yer bulan BAND için bu sıraların hızlıca aşılmasına kesin gözüyle bakılıyor. İstatistiklere baktığımızda BAND’in ROI oranıyla da dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Eğer BAND ilk çıktığı günlerde yatırım yapsaydınız, yatırımınız şuanda %2.475,47 oranında değer kazanacaktı. Rakiplerine göre oldukça ciddi bir ROI değerine sahip olan BAND’in bu çıkışının arkasında kurduğu ortaklıkların da etkili olduğunu söyleyebiliriz. Alınan yeni listeleme kararları ve benzeri anlaşmalar sayesinde kendisini daha çok insana tanıtma imkanı sunan popüler altcoin biriminde uzun bir süredir işler gayet iyi gitmekte. Bu çıkışın ne zamana kadar gideceği henüz tam olarak kestirilemezken tüm gözlerin onun üzerine çevrildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Son Günlerde Yatırımcısına Kazandıran Altcoinler Belli Oldu!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Paxful bot saldırısıyla mücadele ediyor

Advertisements Paxful bot saldırısıyla mücadele ediyor Eşler arası kripto para pazar yeri Paxful, iki ayda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.