Ana Sayfa / Altcoinler / Steem Fiyatı Bir Günde Neredeyse 3 Kat Arttı
Steem Fiyatı Bir Günde Neredeyse 3 Kat Arttı
Steem Fiyatı Bir Günde Neredeyse 3 Kat Arttı

Steem Fiyatı Bir Günde Neredeyse 3 Kat Arttı

Steem (STEEM) fiyatı bir günde neredeyse 3 kat artış göstererek yatırımcılarını şaşırttı ve aynı zamanda memnun etti.

Tron CEO’su Justin Sun tarafından Steem’in alınmasından rahatsız olan kullanıcılar, Steem ağında bir hard fork yapacaklarını açıklamışlardı. 20 Mart günü Hive adıyla düzenlenecek olan bu hard forkun detayları da kısa bir süre önce paylaşılmıştı. Bu olaydan sonra ise bir anda Steem ağında hareketlilik başladı ve değeri neredeyse 3 kata varan bir artış gösterdi.

Steem fiyatı hali hazırda hareketlenmeye başlamışken Binance kripto para borsasından çok önemli bir duyuru yapıldı. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya hitap eden Binance, Hive adı verilen airdrop etkinliğini destekleyeceğini açıkladı. Şirketin bu duyurusunun ardından ise Steem ağındaki hareketliliğin boyutu bir anda katlandı. Bu sayede ise duyurudan bir gün önce Steem alan kullanıcılar kazanç oranlarını 3 kat arttırmış oldular.

Kripto para dünyasında tanınan bir isim olan Justin Sun, kısa bir süre önce Steem’i satın almıştı. Bu olaydan her ne kadar rahatsız olanlar olsa da ünlü ismin arkasından getirdiği büyük bir yatırımcı kitlesi mevcut. Gelen yatırımcıların Steem’e olan ilgisi nedeniyle ağda bir anda hareketlilik başladı ve değer kazancı yaşandı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü nedeniyle yaşanan borsa çöküşlerinden kripto paralar da nasibini almıştı. Özellikle Bitcoin’in bir hafta içerisinde yaşadığı düşüş bir çok kişiyi hayrette bıraktı. Şu anda her ne kadar piyasalar tekrardan toparlanmaya başlasa da güvenin kazanılması için bunun yeterli olmadığı düşünülüyor. Yazının kaleme alındığı sıralarda 6.500 dolardan işlem gören Bitcoin, bu çıkışıyla umutlandırmaya başladı.

Google Chrome Uzantısı Ledger Cüzdanlarından Kripto Çalma Girişiminde Bulundu

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Bugün Yaptıkları Çıkışlar İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi

Bugün Yaptığı Çıkış İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi

Bitcoin piyasasında işler halen durgun ilerlerken altcoin piyasaları onun aksine son 24 saat içerisinde oldukça …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.