Ana Sayfa / Altcoinler / Syscoin (SYS) Sadece Bir Günde 2 Kat Değer Kazandı
Binance %20 İndirim
Syscoin (SYS) Sadece Bir Günde 2 Kat Değer Kazanmayı Başardı
Syscoin (SYS) Sadece Bir Günde 2 Kat Değer Kazanmayı Başardı

Syscoin (SYS) Sadece Bir Günde 2 Kat Değer Kazandı

Bitcoin’de halen sular durgun seyrederken altcoin piyasalarındaki hareketlilik devam ediyor. Şimdi de Syscoin (SYS) sadece bir günde 2 kat değer kazanarak yatırımcısına önemli bir kazanç sağlamış durumda.

Tüm kripto para varlıkları arasında 102. sırada gelen Syscoin, son zamanların parlayan yıldızı diyebiliriz. Bir günde değerini 2 kat arttırmayı başaran SYS için işlerin iyi gittiğini söylemek mümkün. Yazının hazırlandığı sıralarda 0.124 dolardan işlem görmekte olan Syscoin, Bitcoin’den çok daha iyi bir performans gösteriyor. Hatta performans açısından birçok popüler kripto para birimini geride bıraktığını söyleyebiliriz.

Toplamda 74 milyon dolara yakın bir piyasa değerine sahip olan SYS, oldukça küçük hacimli olmasına rağmen son zamanlarda oldukça istikrarlı bir tablo çiziyor. Dalgalanmalardan uzak kalmasıyla da yatırımcısını uzun bir süredir üzmeyen SYS, gece saatlerinde önemli bir çıkış yaşadı. Bu çıkışın sonunda da Syscoin’in değeri 0.15 dolar seviyelerine kadar tırmanış gösterdi. Tüm zamanlara baktığımızda ise Syscoin’in 2018 Ocak tarihinde 0.98 dolara kadar çıktığını görüyoruz. Yaşadığı düşüşlere rağmen istikrarlı bir tablo çizmeyi başaran SYS, birkaç gündür yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Kripto para analistlerinin uzun bir süredir duyurduğu altcoin furyası halen devam ediyor gibi görünmekte. Bitcoin’in hareketsiz kalışının bunda en önemli etkenlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak altcoinler daha düşük hacimleri nedeniyle çok daha fazla risk içermektedir. Bu yüzden de özellikle yeni yatırımcıların yatırımlarına yön verirken dikkatli olmaları gerekiyor. Aksi taktirde aktarılan yatırımların büyük bir ölçüsü kaybedilebilir. Bu gibi durumların yaşanma ihtimalini en aza indirmek için ise toplulukla birlikte hareket etmek en iyisi olacaktır. Kripto para ekosisteminin önde gelen isimlerinin verilerinden yararlanabilir ve bu doğrultuda kendiniz için en doğru teknikleri geliştirebilirsiniz.

Grayscale Kripto Paralara 1.4 Milyar Dolar Yatırım Yaptığını Duyurdu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Başarılı Analist XRP'nin 2 Gün İçerisinde Ulaşacağı Seviyeyi Duyurdu

Ripple (XRP) Sahipleri, Bu 2 Önemli Olayın Sonucunu Bekliyor

XRP sahipleri, Ripple davasına ilişkin oldukça önemli olan SEC kararlarını bekliyor. Uzmanlar, Yargıç Sarah Netburn’ün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.