Ana Sayfa / Analizler / Tahminleri Tutan Bitcoin Ustası: Dikkat Edin, Yeni Bir Balina Türü Geliyor!

Tahminleri Tutan Bitcoin Ustası: Dikkat Edin, Yeni Bir Balina Türü Geliyor!

Tahminleri Tutan Bitcoin Ustası: Dikkat Edin, Yeni Bir Balina Türü Geliyor!

On-chain analist Willy Woo, Bitcoin (BTC) sahiplerinin piyasaya ne kadar büyük saldırıda bulunduğuna dair görüşlerini aktarıyor. Ayrıca analist, önemli tahminlerde bulunuyor.

Willy Woo: Bitcoin piyasasına yeni kripto balinaları giriyor

Willy Woo’ya göre, Bitcoin bu hafta 50.000 dolarlık düşük seviyeye inerken, piyasaya yeni kripto balinaları giriyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SATIŞI YAPAN BALİNALARLA İLGİLİ BAZI DÜŞÜŞ KORKUSU, İŞTE DAHA EKSİKSİZ BİR RESİM. GRAFİK: YUNUS/KÖPEKBALIĞI/BALİNALARIN TUTTUĞU BTC (100-10.000 BTC). BALİNALAR, YUNUS/KÖPEK BALIĞI OLUYOR, YENİ ALICILAR GELİYOR, HALA BİRİKİYOR VE GENELLİKLE BOĞA KOŞUSUNUN ORTASINDA SATIYORLAR. HALA YÜKSELİŞTE.

Kaynak: Willy Woo

Willy Woo, balinaların son satışlara neden olan endişe verici bir oranda BTC’lerinden ayrılıyor gibi görünmesine rağmen, yeni alıcıların piyasaya girdiğini belirtiyor. Ayrıca analist, piyasada satılan Bitcoin’in muhtemelen en büyük kripto paradan kar alan kuruluşlar tarafından tekrar aldındığına dikkat çekiyor.

Willy Woo: Bu yeni bir balina türü hedge fonları!

Willy Woo açıklamalarının devamında yeni bir balina türüne dikkat çekiyo

BU YENİ BİR BALİNA TÜRÜDÜR; HEDGE FONLARI…  ÇEYREK SONU YENİDEN DENGELEME İÇİN SATIŞ YAPILMASI MUHTEMEL. TİPİK OG SATIŞLARINA BENZEMİYOR (HER BOĞA SEZONU RALLİSİNDE YAPTIKLARI). SON ZAMANLARDA SATILAN KRİPTO PARALAR NİSPETEN GENÇ. BİTCOİN ADRESLERİ, BU GÖRÜNÜMÜ ÇIKARMADAN ÖNCE BİREYSEL KATILIMCILAR TARAFINDAN TUTULAN CÜZDANLARDA KÜMELENİR. BAŞKA BİR YERDE GÖRDÜĞÜM HAM ADRES BAKİYELERİNE BAKMANIN YANILTICI OLABİLECEĞİNE DİKKAT EDİN.

Kaynak: Willy Woo

Willy Woo: Bitcoin trilyon dolarlık piyasa değeri üzerinde yeni alıcıları çekiyor

Willy Woo ayrıca, Bitcoin‘in trilyon dolarlık piyasa değerinin üzerinde yeni alıcıları çektiğine vurguluyor. Analist, lider kripto para biriminin bir daha asla 1 trilyon dolarlık değerlemenin altına düşmeyeceğini öne sürüyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GERÇEKLEŞMEMİŞ FİYAT DAĞITIMI (URPD): BİTCOİN’LERİN %7,3’Ü EN SON 1 TRİLYON DOLARIN ÜZERİNDEKİ FİYATLARDA HAREKET ETTİ. BU OLDUKÇA SAĞLAM BİR FİYAT DOĞRULAMASIDIR; 1 TRİLYON DOLAR YATIRIMCILAR TARAFINDAN ZATEN GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE DESTEKLENİYOR. BİR DAHA BİTCOİN’İ 1 TRİLYON DOLARIN ALTINDA GÖRMEMEMİZ İÇİN ADİL BİR ŞANS OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM. URPD, YATIRIMCILAR TARAFINDAN SATIN ALINDIKLARI VARSAYILARAK, KRİPTO PARALARIN EN SON HAREKET ETTİĞİ ZAMANDAKİ FİYATI GÖSTEREN BİR FİYAT KEŞFİ MERCEĞİDİR. KRİPTO PARA HAREKETLERİNİN HER ZAMAN SATIN ALIMLARDAN KAYNAKLANMADIĞINI UNUTMAYIN. ÖRNEĞİN, BORSALAR VE KULLANICILAR DÜZENLİ OLARAK TOKENLERİ DAHİLİ OLARAK TAŞIRLAR.

İşte başarılı analist Willy Woo’nun nokta atışı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Willy Woo’ya başarılı tahminlerinden dolayı “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor. Analist, Bitcoin’in 5.500 dolar seviyelerine düşeceğini iddia etti ve analistin belirttiği fiyat hedefi gerçekleşti. Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar seviyelerinin görüleceğini öne süren Willy Woo,  bunu da doğru bildi.

Bloomberg Analistinden Şaşırtan Bitcoin Ralli Açıklaması

Willy Woo, Ağustos sonunda Bitcoin’in 9.000 dolarlık seviyelere düşüşünü ve 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini de doğru bildi. Ayrıca analist kendi geliştirdiği NVT yöntemine dayanan tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Willy Woo, geride bıraktığımız aylarda da son derece doğru tahminlerde bulundu. Bu nedenle yatırımcılar ve trader’lar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.