Ana Sayfa / Altcoinler / Takip edin , bu altcoin’e kurumsal para akıyor
altcoin haberleri

Takip edin , bu altcoin’e kurumsal para akıyor

Advertisements

Takip edin , bu altcoin’e kurumsal para akıyor.

Ünlü makro yatırımcı Dan Tapiero, lider altcoin Ethereum’un kurumsal yatırımcıların ikinci en büyük kripto paraya gözlerini dikmesiyle, yükselmeye hazır olduğunu belirtiyor.

Dan Tapiero: Para basma çılgınlığı, finansal ortamı değiştirdi…

Yeni verdiği bir röportajda Dan Tapiero, bu yıl para arzına pompalanan teşvik miktarının finansal ortamı değiştirdiğini söylüyor. Dan Tapiero konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YATIRIMCILARIN GERÇEKTEN FARKLI BİR ÇERÇEVEDE DÜŞÜNMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BENCE ÇERÇEVE HALA GELİŞİYOR. ANCAK DÜŞÜNMEK ZORUNDA OLDUĞUNUZU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ NEREDEYSE HER ŞEY ŞİMDİ DEĞİŞTİ. SONUÇ OLARAK, YAPILAN TÜM MALİ VE PARASAL TEŞVİKLERİ TOPLARSANIZ VE BU YIL ONA BİR DEĞER KATMAYA ÇALIŞIRSANIZ, DÜNYA EKONOMİSİNE 30 TRİLYON DOLARIN ÜZERİNDE BİR TEŞVİKİN VERİLDİĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ. BU, DÜNYAYA ENJEKTE EDİLEN ABD EKONOMİSİNİN BİR BUÇUK BÜYÜKLÜĞÜNDE. BU YÜZDEN SONUÇLARININ NE OLDUĞUNU HENÜZ ANLADIĞIMIZI BİLE SANMIYORUM.

Ethereum Önceki Piyasa Döngülerine Göre Hangi Seviyeleri Görebilir?

Ünlü ekonomist: Lider altcoin Ethereum kurumsal yatırımcılardan daha fazla ilgi görecek

Ünlü ekonomist Dan Tapiero, ekonomik manzara değişmeye devam ettikçe Ethereum‘un kurumsal yatırımcılardan daha fazla ilgi göreceğini söylüyor. Dan Tapiero konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU KURUMLARDAN BAZILARI LİDER ALTCOİN ETHEREUM’A BAKMAYA BAŞLADI… BUNUN BİR ÖNGÖRÜ OLDUĞUNU SÖYLEMEK İSTEMİYORUM… AMA BANA ‘İNSANLARIN DÜŞÜNMEDİĞİ ŞAŞIRTICI BİR ŞEY NE OLABİLİR?’ DİYE SORDUĞUNUZDA…. BU ŞAŞIRTICI OLACAK BİR ŞEY OLURDU.

Analistlere Göre Ethereum, 2016'daki Bitcoin Boğa Koşusunu Kopyalayabilir: İşte Nedenleri

Dan Tapiero: Kurumsal yatırımcılar ETH’ye göz atmaya başladı

DTAP Capital kurucusu Dan Tapiero, Northern Trust’ın kripto varlıklarını saklama planının, kurumsal yatırımcıların ETH’ye göz atmaya başladığının büyük bir işareti olabileceğini belirtti. Dan Tapiero konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ÇOK AĞIRBAŞLI, ÇOK GELENEKSEL BİR EMANETÇİ OLAN NORTHERN TRUST’IN ORTAYA ÇIKMASI VE KRİPTO PARAYI DEPOLAYACAKLARI GERÇEĞİ. ŞİMDİ, 13 TRİLYON DOLARLIK DEPOLANAN VARLIKLARI VE 1.3 TRİLYON DOLARLIK VARLIKLARI YÖNETİLİYOR… SONUÇTA NE OLABİLİR? YANİ BİTCOİN VE ETHEREUM’A SAKLAMA HİZMETİ SUNUYORLAR, YANİ BENCE BUNU GÖRMEYE BAŞLARSAK, ETHEREUM’DA GERÇEKTEN BAŞKA BİR DEVASA GELİŞME OLABİLİR. ETHEREUM BU YIL BİTCOİN’DEN DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERDİ VE ORADA ÇOK FAZLA ROKET YAKITI VAR… ETHEREUM DİJİTAL ALTIN DEĞİL. BU TAMAMEN FARKLI BİR ŞEY… NORTHERN TRUST, BİTCOİN VE ETHEREUM’U DEPOLAYACAKSA, BU İKİSİNİ DE SATIN ALMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİ OLDUĞU ANLAMINA GELİYOR.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.