Ana Sayfa / Bitcoin / Tam 8 Yıldır Uyuyan Bitcoin (BTC) Cüzdanı Tekrardan Harekete Geçti
Binance %20 İndirim
Tam 8 Yıldır Uyuyan Bitcoin (BTC) Cüzdanı Tekrardan Harekete Geçti
Tam 8 Yıldır Uyuyan Bitcoin (BTC) Cüzdanı Tekrardan Harekete Geçti

Tam 8 Yıldır Uyuyan Bitcoin (BTC) Cüzdanı Tekrardan Harekete Geçti

Tam 8 yıldır uyuyan bir Bitcoin (BTC) cüzdanı tekrardan harekete geçti Bundan 8 yıl öncesinde 199.962 dolarlık BTC’ye sahip olan cüzdanın şu anki değeri ise yaklaşık 78 milyon dolar civarında. Bu süreçte büyük bir kazanç sağlayan dev cüzdan tekrardan harekete geçti.

8 Yıllık Yatırımın Meyvesi 78 Milyon Dolar!

Whale Alert tarafından bildirilen cüzdan şu anda 1.299 adet BTC varlığına sahip. Bundan 8 yıl önce Ekim ayında satın alınan bu Bitcoin varlığı meyvesini büyük ve güzel bir şekilde vermiş durumda. Sahibi bilinmeyen cüzdan bu süreçte kat ve kat değer kazanırken yatırımcılar da heyecanlandı. Artık bir Bitcoin balinası olan cüzdanın bir sonraki hareketi bir kesimde merak uyandırmış gibi görünüyor.

Bu 8 yıllık süreç sabır gerektirse de yatırımcının cüzdanını hatırladığı mı yoksa yatırımlarını hareketlendirmeye mi karar verdiği henüz bilinmiyor. Ancak her iki ihtimalde de artık kendisi oldukça zengin birisi diyebiliriz.

Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Deneyimli Yatırımcı, Bitcoin (BTC) İçin Yeni Yatırımcıları Uyardı

Deneyimli Yatırımcı, Bitcoin (BTC) İçin Yeni Yatırımcıları Uyardı

Mobius Capital Partners’in deneyimli bir yatırımcısı ve kurucu ortağı olan Mark Mobius, yüksek Bitcoin fiyat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.