Ana Sayfa / Altcoinler / Telcoin (TEL) Yatırımcısı Bir Haftada 2X Kazanç Sağladı
Telcoin (TEL) Yatırımcısı Bir Haftada 2X Kazanç Sağladı
Telcoin (TEL) Yatırımcısı Bir Haftada 2X Kazanç Sağladı

Telcoin (TEL) Yatırımcısı Bir Haftada 2X Kazanç Sağladı

Son günlerin en dikkat çeken altcoin birimlerinden birisi Telcoin (TEL) oldu. Yatırımcısına sadece bir hafta içerisinde 2x kazanç sağlayan birime olan ilgi sürekli olarak artmakta. Özellikle sosyal medyadan bir araya gelen yatırımcılara göre TEL yeni bir ralli eşiğinde. Ayrıca yine kripto para liderinin halen isteneni veremiyor olması da bu artışın bir tetikleyicisi olarak gösteriliyor.

Telcoin (TEL) 8 Mayıs Analiz

Telcoin (TEL) Analiz 8 Mayıs

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.03504 dolar seviyesinden işlem gören Telcoin son günlerde büyük ilgi görüyor. Grafiklere baktığımızda son 24 saat içerisinde bekleneni verememiş gibi görünse de analistlere göre bu yükseliş devam edecek. Hali hazırda altcoin sezonu da devam ettiği için TEL dahil birçok birimde yeni ralliler bekleniyor. Bu yüzden de özellikle daha kontrollü bir yatırım politikası çizenler için sıkça önerilmekte. Altcoin sepetleri için oldukça verimli bir performans gösteren Telcoin’i sizler de yakın takibinize alabilirsiniz. Özellikle de Mayıs ayı içerisinde takip edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Ethereum Yükselirken Bitcoin Düşmeye Devam Ediyor

 

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Dogecoin'de Çöküş Devam Ederken Elon Musk'tan Sürpriz Açıklama Geldi

Dogecoin’de Çöküş Devam Ederken Elon Musk’tan Sürpriz Açıklama Geldi

Sosyal medyada yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto paralardan biri olan Dogecoin son birkaç gündür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.