Binance %20 İndirim
Dogecoin Kurucusu DOGE İçin Neden Pişman Olduğunu Anlattı

Temmuz Ayında Hangi Meme Coin Projeleri Yükselecek?

Ünlü bir kripto para analisti olan Joel Frank tarafından Temmuz ayında hangi meme coin projelerinin yükseleceğine dair bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımıyla yatırımcıları heyecanlandıran Frank’in üstünde durduğu ilk isim ise Dogecoin (DOGE) olarak açıklandı.

Dogecoin için yükseliş gelecek mi?

Piyasa koşullarına göre en büyük meme coin projesi konumunda olan Dogecoin için oldukça kötü bir ay geride bırakıldı. Buna ek olarak, geçtiğimiz ay %22’den fazla değer kaybeden DOGE için yükseliş gelip gelmeyeceği ise oldukça merak ediliyor.

Frank tarafından yapılan paylaşımlara göre Dogecoin için yatırımcıların yüzü asık kalmaya devam edebilir. Buna rağmen geçtiğimiz hafta yaşanan kayıpların telafi edilebileceğini belirten analist, bunun ardından 0.05 civarındaki seviyeye tekrar inilmesini bekliyor.

FED kararı kripto paraları kötü etkiledi

FED tarafından alınan faiz artırma kararı ve ardından planlanan politikalar kripto paraları kötü etkilemiş durumda. Özellikle de meme coin projelerinin büyük ölçüde gerilediği görülüyor. Bu nedenle de Shiba Inu ve BabyDoge için de benzer senaryoların izlenmesi beklenmekte.

2022 yılının başlarından günümüze kadar yaklaşık %70 değer kaybeden SHIB için düşüş trendinin devam etmesi beklenmekte. Artan satış baskıları ve yaklaşan yaz durgunluğu SHIB ve BabyDoge ikilisini daha da aşağılara çekecek gibi görünüyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.