Binance %20 İndirim
Terra (LUNA) Altcoin

Terra Classic (LUNC) Fiyatında Yeni Beklentiler! 30 Kasım Analiz

Terra Classic (LUNC) fiyatı, geçen Eylül ayından bu yana yaşanan şiddetli çöküşün yaralarını sarmaya devam ediyor. Bu yüzden de bazı yatırımcılar LUNC fiyatı için yeni beklentilere girmiş durumda.

Çin yavaş ama emin adımlarla Covid kısıtlamalarını yeniden açıp gevşetiyor ve yaşlıların aşılama kapsamını artırıyor. Katar’daki Dünya Kupası’nın arka planında, ev sahibi ülke önümüzdeki 15 yıl boyunca gaz tedarik etmek için Almanya ile bir sözleşme imzalamaya hazırlanmakta. Bu, sonunda bazı risklerin aşağı yönlü etkisini azaltabilir ve LUNC fiyatını yaklaşık 0,00022000 dolara taşıyabilir.

LUNC, 2023’e kadar çalkantılı seyredecek

Terra Classic’in yükseliş hazırlıklarına 2023’te başlaması planlanıyor, ancak birçok uyarı ve önlem 2022’den önemli bir değişiklik anlamına gelebilir. Enflasyon ABD ve Avrupa’da zirvelerin dışında ve merkez bankaları enflasyonun düşük kalmasını sağlamak için faiz artırımı yapmaya devam ediyor. Artık piyasalar buna alışmış durumda. Son olarak, Almanya, Katar ile 15 yıllık bir gaz anlaşması imzalamaya hazırlanırken, Avrupa’nın enerji sorunu çözülmüş görünmekte.

LUNC, henüz güneşli bir havada olmasa da, finansal piyasalarda havanın iyileşmesi öngörülmekte. Bu, LUNC’nin 0,00016000 doların altından hareket etme alanına ve uzun süredir kırılan bir göreceli güç endeksine (RSI) sahip olduğu anlamına gelebilir. 0.000016501 anahtar seviyesi yukarı yönlü kırıldığında, toplam %41’lik bir yükseliş ile 0.00020000 ve 0.00022000 dolara çıkmak için daha fazla alan olacaktır.

0,00016501 dolarlık kritik seviye, üstesinden gelinmesi gereken bir engel olabilir, çünkü LUNC yeşil mumlar bassa bile boşluk düşecek ve ardından bir önceki günü dolduracaktır. Bu, ayıların işlem gününün sonunda her seferinde boğaları yenmesine işaret ederek kısa vadede sert düşüş için baskıyı artırabilir. Fiyatın 0,00010000 dolara düşmesini önlemek için de 0,00014000 dolardaki destek çok önemlidir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.