Ana Sayfa / Altcoinler / Terra (LUNA) Daha da Düşebilir mi? (8 Mayıs)
Binance %20 İndirim
Terra (LUNA) CEO'su SEC'e Karşı Dava Açmaya Hazırlanıyor

Terra (LUNA) Daha da Düşebilir mi? (8 Mayıs)

LUNA fiyatı, haftalık destek seviyesine yaklaşırken belirsiz sinyaller veriyor. Bu bariyeri kırmak büyük bir düşüşe neden olabilir, ancak küçük bir artış şansı da var. Peki Terra (LUNA) daha da düşebilir mi? İşte 8 Mayıs itibariyle analistin tahmini…

LUNA Fiyatı İçin Kritik Nokta!

LUNA fiyat göstergesi 22 Şubat’tan beri baş ve omuzları şekillendiriyor. Bu teknik oluşumun üç farklı yüksek beşiği vardır, merkez en yüksektir ve “kafa” olarak bilinir. Her iki tarafta aynı uzunlukta iki üst kısma “omuz” denir.

Baş ve omuz kanatları, “yaka çizgisi” olarak da bilinen 75,53 dolarlık yatay destek seviyesi oluşturacak şekilde birleştirilebilir.

Bu teknik oluşum, başın en yüksek noktası ile boyun çizgisi arasındaki mesafeyi ölçerek elde edilen %36’lık bir düşüş öngörüyor. Bu mesafeyi 62 dolarlık kırılma noktasına çıkarmak 47,28 dolarlık bir hedefi yatırımcılara gösterebilir. Şimdiye kadar, LUNA’nın fiyatı %18 düştü ve şimdi 62 dolarlık haftalık destek seviyesinden yükseliyor. Bu nokta, bir sonraki hareket için önemlidir. Alıcılar son üç gün boyunca yaptıkları gibi devam ederse, çöküş de aynı derecede açık olacaktır.

Olası bir kötü senaryo için, LUNA’nın fiyatı 47,28 dolara düşebilir ve daha da ileri giderek alt limit olan 43,56 doları tekrar test edebilir.

Popüler altcoin projesinde bu durum korkunç görünse de, LUNA fiyatı için ayının baş ve omuz tezinde 75.53 doların üzerinde altı saatlik bir kapanış kötü senaryoyu geçersiz kılabilir. Bu durumda Terra, başka bir yükselişi tetiklemek için 87.84 dolarlık direnç bariyerinin üstüne çıkmayı deneyecektir.

Tron DAO Rezervi, USDD İçin 38 Milyon Dolarlık TRX Satın Aldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.