Ana Sayfa / Haberler / Terra (LUNA) Kurucusu Do Kwon, Olayların Ardından Kalbinin Kırıldığını Belirtti
Binance %20 İndirim

Terra (LUNA) Kurucusu Do Kwon, Olayların Ardından Kalbinin Kırıldığını Belirtti

Terraform Labs kurucu ortağı ve CEO’su Do Kwon, Cuma gecesi Terra’nın LUNA coin ve başka bir sabit token olan UST’nin çöküşü hakkında üç tweet ile sosyal medya üzerinde sessizliğini bozdu.

Açıklamalar, Kwon’un Terra tartışma forumu aracılığıyla, ilgili sahiplere ve kullanıcılara dağıtılan 1 milyar token ile ağın yeniden başlatılmasını önermesinden saatler sonra geldi.

Algoritmik sabit token UST ve Terra’nın yerel varlığı LUNA çiftinin çöküşü piyasa oyuncuları için büyük kayıplara yol açtı. Ortaya çıkan huzursuzluk, sonunda LUNA’nın dolaşımdaki teklifi arttıkça blok zincirinin kapanmasına ve piyasada ticaretin durdurulmasına yol açtı.

Cuma günü, Terra geliştiricileri, geçen haftaki olayların ayrıntılarını içeren çöküşten sonra bir raporun hazırlandığını söyledi. Gönderiye göre “#LUNAtics’in gücü inanılmaz. Daha fazlası gelecek”.

Deneyimli Yatırımcı, Bitcoin (BTC) İçin Yeni Yatırımcıları Uyardı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.