Ana Sayfa / Bitcoin / Tesla Tarafından Hiç Bitcoin (BTC) Satılmadığı Açıklandı
Binance %20 İndirim

Tesla Tarafından Hiç Bitcoin (BTC) Satılmadığı Açıklandı

Milyarder isim Elon Musk’ın şirketlerinden biri olan Tesla tarafından geçtiğimiz yılın 4. çeyreğinde hiç Bitcoin (BTC) satılmadığı açıklandı. Şu anda elinde 1,26 milyar dolar değerinde BTC varlığı bulunduran şirket bunları satmaya niyetli değil gibi görünüyor. İşte detaylar..

Tesla Kripto Para Varlıklarını Korumaya Devam Ediyor

Dev elektrikli araç şirketi Tesla geçtiğimiz yıl kripto para yanlısı tavrını korumaya devam etti. Buna ek olarak geçtiğimiz haftalarda Dogecoin (DOGE) yatırımcılarını sevindiren bir haber de gelmişti. Yaptığı açıklamada birçok Tesla ürününün DOGE ile alınabileceğini belirten şirketin bu açıklamaları popüler meme token projesine değer kazandırdı. Birkaç saat içerisinde %10’u aşan bir değer kazanan DOGE şu anda ise 0.14 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Büyük şirketlerin kripto para liderine olan yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Yeni yılın ilk başlarında da düşüş trendinden kendini kurtaramayan BTC şu anda 36.275 dolardan işlem görmekte. Yatırımcısına son 24 saatlik süreçte %5 düşüş gösterse de bu durum halen yatırımcıların umudunu kırmış değil. Şu anda 35.400 desteğine tutunan kripto para liderinin bu seviyeyi hafta sonu da koruması gerekmekte. Aksi taktirde tekrardan 33 ila 34.000 dolar aralığında bir seyir çizildiğini görebiliriz.

Solana (SOL) Token Projeleri Bu Dev Borsada Listelenebilir!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

PlanB: "Bitcoin Fiyatlarındaki Düşüş Piyasayı Rahatlattı ve Yeniden Yükseliş Yaşanacak"

Bitcoin (BTC) İçin Tarihinin En Kötü Haftalık Serisi Yaşandı!

Geçen ay yaşanan Bitcoin (BTC) düşüşü, yatırımcıları tarihin en kötü haftalık dönemine yönlendirdi. BTC şimdi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.