Ana Sayfa / Altcoinler / The Sandbox (SAND) 1 Dolarlık Direnci Kırıp Geçebilir
Binance %20 İndirim
Ünlü Analist The Sandbox'ın Neden Artacağını Açıkladı!

The Sandbox (SAND) 1 Dolarlık Direnci Kırıp Geçebilir

Sandbox Metaverse projesinin yerel coin birimi SAND, New York’ta başlayan etkinlikle birlikte son iki gün içinde yaygın bir kripto piyasası zayıflığına karşı direnç gösteriyor.

SAND son 24 saatte %12 yükseldi ve 1.01 dolardan işlem görüyor. 1 doların üzerinde token ticareti, proje için iki hafta içinde ilk kez %4 daha kâr getirecek.

Sandbox, NFT NYC konferansının bir parçası olarak New York’ta etkinliği başlattıktan sonra SAND, son iki gün içinde önemli ölçüde yükseliş sağladı.

Metaverse sektörünün en önemli isimlerinden olan Sandbox, kullanıcı katılımını artırmak için NFT NYC ile birkaç iş birliği yaptığını duyurdu.

Sandbox, Time ve OVER ile ortaklığa girdi


Sandbox, yakın zamanlı yaptığı bir açıklamada, TIME dergisinin bir NFT girişimi olan TIMEPieces ile ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu. Ortaklığın bir parçası olarak, ikili Times Square alanını Sandbox’ta yeni bir TIME alanı olarak inşa edecek.

Sandbox ayrıca, kullanıcı katılımını artırmak için New York’ta gerçek dünyadan bir stant kurdu. Şu anda, Snoop Dogg, The Walking Dead ve en son Lionsgate Studios dahil olmak üzere birçok büyük medya ismi ile bağları bulunuyor. Ekip ayrıca Kasım ayında piyasaya sürülecek olan kazanç odaklı bir girişim olan The Sandbox Alpha’nın lansmanını da duyurdu.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Kurumsal Yatırımcıların Sevdiği Cardano (ADA) Hızla Yükseliyor!

Cardano Vasil Hard Fork İçin Erteleme Kararı Alındı

Cardano, Vasil’in yükseltmesini dört hafta erteleme yönünde karar aldı. Bununla birlikte, yükseltmenin Temmuz ayı sonunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.