Ana Sayfa / Altcoinler / TikTok Videosu Sayesinde Dogecoin %25 Değer Kazandı
TikTok Videosu Sayesinde Dogecoin %25 Değer Kazandı
TikTok Videosu Sayesinde Dogecoin %25 Değer Kazandı

TikTok Videosu Sayesinde Dogecoin %25 Değer Kazandı

Advertisements

Kripto para piyasasında bir meme coin olarak geçen ve oldukça komik bir gelişime sahip olan Dogecoin, bir TikTok videosu sayesinde %25 değer kazandı. İnsanları sadece ufak bir miktar yatırım yapmaya çağıran TikTok kullanıcısının videosu bir anda popüler oldu. Binlerce kişiye erişen bu videonun ardından ise Dogecoin’in değeri kısa süre içerisinde büyük bir artış yaşadı.

James Galente adlı bir kullanıcı tarafından paylaşılan bu videoda Dogecoin’in büyük bir kazanç sağlayabileceğinden bahsedilmişti. Videonun ardından da insanlar bir anda yatırım yapmak için birbirleri ile yarışır duruma geldiler. Bir anda viral olan bu videoya 60 bine yakın beğeni gelirken, yorum sayısı da 5.000’e yaklaşmış durumda. “Haydi Zengin Olalım TikTok” adı ile paylaşılan bu videoya olan ilginin artarak devam ettiğini de belirtmek gerek. Ayrıca Instagram sayfaları tarafından da paylaşılmaya başlanan bu video sayesinde Dogecoin daha da değer kazanabilir.

Yazının kaleme alındığı sıralarda 0,0027 dolardan işlem görmekte olan Dogecoin (DOGE) son 24 saatte %10, videonun akabinde ise toplamda %25 değer kazandı. Bir meme, yani tamamen şaka amaçlı çıkartılmış bir kripto para birimi olan DOGE, topluluğun en ilgi çekici üyesi durumunda. Hacim açısından ise kripto paralar arasında kendisine 33. sıradan yer bulan Dogecoin, bu videoyla birlikte önemli bir çıkış yaşamayı başardı.

Eğer sizler de Dogecoin (DOGE) adına yapılan bu paylaşımı izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz: TikTok Dogecoin Videosu

Bitcoin Yatırımcısı İçin Uyarı Çanları Çalıyor, Düşüş Kapıda!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

20 Ekim: Bu hafta takip edilmesi gereken 4 altcoin

Advertisements 20 Ekim: Bu hafta takip edilmesi gereken 4 altcoin. Bitcoin (BTC) fiyat hareketleriyle doğru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.