Ana Sayfa / Bitcoin / Tom Lee Fast Money Programında Bitcoin Hakkında Konuştu
Tom Lee Fast Money Programında Bitcoin Hakkında Konuştu
Tom Lee Fast Money Programında Bitcoin Hakkında Konuştu

Tom Lee Fast Money Programında Bitcoin Hakkında Konuştu

Advertisements

Ünlü yatırımcı ve Fundstrat kurucusu olan Tom Lee, Fast Money programında Bitcoin hakkında konuştu. Sektörde tanınan bir isim olan Lee’nin katılmış olduğu program CNBC üzerinden on binlerce kişi tarafından izlendi. Fast Money programının sunucusu olan Brian Kelly, programda Tom Lee ile birlikte kripto paralarla ilgili çeşitli konuları ele aldı.

Bitcoin piyasalarındaki durgunluğa dikkat çeken Lee, fiyatların birkaç ay içerisinde tekrar toparlamaya başlayacağına inanıyor. Usta isim ayrıca BTC fiyatları üzerinde çeşitli kurumların da etkisi olduğuna inandığını belirtti. Özellikle büyük finansal kuruluşların kripto paralar hakkında yaptığı açıklamaların piyasalarda etkili olduğunu söylemekte. Bu görüşün daha öncesinde de birçok uzman yorumcu veya analist tarafından da onaylandığını hatırlatmak gerek.

Şu sıralar BTC fiyatlarındaki düşüşün bir fırsat olarak görülmesi gerektiğini belirten Tom Lee, yatırım için uygun bir zaman olduğunu düşünüyor. Birkaç ay içerisinde önemli oranlarda kar yapılabileceğine inanan usta isimin konuşmaları ardından piyasalarda olumlu yönde bir hareketlilik göze çarptı. Özellikle düşük ve orta ölçekli yatırımcıların bu tarz açıklamalardan sonra harekete geçirerek piyasalarda dalgalanma yarattığı biliniyor.

Programın sunucusu Kelly ve yorumcu Lee, Tim Draper’ın Bitcoin hakkındaki uçuk tahmini hakkında da konuştular. Draper’ın 250.000 dolarlık tahminini imkansız bulmayan ikili, bunun için zamana ihtiyaç duyulduğunu belirtmekte. Özellikle 3 veya 4 yıl içerisinde bunun mümkün olabileceği düşünülüyor. Her geçen gün büyüyen piyasa hacmiyle Bitcoin’in biraz daha geliştiğini söylemek mümkün. Bu tahmin her ne kadar birçok kişi tarafından uçuk görünse de ciddi bir destekçisinin olduğunu da söylemek gerek. Daha önceki piyasa hareketlerinin grafiğe dökülmüş halinin incelenmesi sonucu yapılan bu tahminlerin birçok benzeri de mevcut. İlerleyen zamanda piyasaların durumunu hep birlikte göreceğiz.

En Büyük 10 Kripto Para Borsası ve Varlıkları Belli Oldu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Ünlü CEO, Varlıklarının Yüzde 50’sini Bitcoin’e Yatırıyor!

Advertisements Ünlü CEO, Varlıklarının Yüzde 50’sini Bitcoin’e Yatırıyor! Abra CEO’su Bill Barhydt, parasının %50’sini Bitcoin’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.