Top 10 Kripto Para Birimi Fiyat Analizi

Advertisements

Kripto para birimi piyasasına kırmızı renk hakim. Son 24 saat boyunca ilk 10 kripto para birimlerinin değer kayıpları çift hanelerde.

Bitcoin (BTC), 8,000 doların altına düşerek son 10 haftalık en düşük seviyelere geriledi ve Nisan 2013’ten bu yana en kötü haftalık kaybına (yüzde 25’ten fazla) doğru gidiyor.

Kripto para piyasası, Ocak ayında yüzde 30 oranında düştü ve bir yıllık bazda yüzde 45 azaldı.

En İyi 10 Kripto Para Biriminin Değer Kayıpları (2 Şubat 2018)

top10-coin

Cardano (ADA), ilk 10’da kripto para birimi arasında yüzde 37 oranıyla en fazla değer kaybeden coin oldu.

Ethereum’un eter (ETH) belirteci yüzde 28 oranında düştü. Bildirildiğine göre, kurumsal sermaye akışları ve Venezuela’nın ethereum platformunda Petro coin satışa sunma kararı nedeniyle kripto para pazarında bu hafta başlarında göreli olarak dirençli gözüktü. Bununla birlikte, boğa güdüm oranı zayıflamış görünüyor ve ETH en son 785 dolara işlem gördü, 2018’de şimdiye kadarki en düşük değer.

Ripple’in XRP göstergesi yüzde 35’lik bir düşüşle üçüncü sırada. Ripple şimdi 0.635 dolara düştü – Aralık 15’ten bu yana en düşük seviyesi. Bu, XRP’nin Ocak ayındaki yüzde 49’luk düşüşüyle ​​yılın başlangıcını izledi.

Grafikte görüldüğü gibi, IOTA, NEO, EOS ve litecoin de %20’den daha fazla zarara yol açtı.

Genel olarak, birlikte alınan tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 2018’de ilk defa 400 milyar dolardan aşağıya düştü.

Grafiğin altına doğru, kasvet ve karanlık ortamda nadir bulunan olumlu bir nota dikkat çeken DigixDAO (DGD) adlı coin destekli gösterge, yüzde 30 oranında kazanç elde ederek öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.