Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / TradeSanta Trade Botu Birden Fazla Borsa Kullanmanın Avantajlarını Sağlıyor.

TradeSanta Trade Botu Birden Fazla Borsa Kullanmanın Avantajlarını Sağlıyor.

Bulut tabanlı bir kripto trade botu sağlayıcısı, madeni para alırken ve satarken birden fazla borsa kullanmanın cazip faydaları olduğunu söylüyor ve hesapları tek bir yerde birleştirmek için sezgisel bir arayüz sunduğunu iddia ediyor.

TradeSanta’daki yöneticiler, birden fazla borsa kullanmanın, günlük yatırımcıların daha geniş ticaret çiftlerine erişim sağlayabileceği, pazarda neler olduğuna dair daha geniş bir perspektif alabileceği ve hatta bir ticaret platformunun Bitcoin’i daha ucuza sattığı arbitrajdan yararlanabileceği anlamına geliyor. diğerinden daha.

TradeSanta, tüm bu değiş tokuşların bulut tabanlı yazılımına bağlanmasını sağlayan sezgisel bir API sayesinde çoklu oturum açmanın olumsuz yanlarını ortadan kaldırdığını söyledi. Kullanıcıların hesaplarını hızlı ve güvenli bir şekilde bağlamalarına yardımcı olacak adım adım yönergeler ve yeni yatırımcıların hangi borsaların kendileri için doğru olabileceğine karar vermelerine yardımcı olabilecek bilgiler sağlanır.

İki dakika içinde bir bot kurun

Borsaları bağlama süreci tamamlandığında, TradeSanta, kullanıcılarının iki dakika içinde trade botları kurma özgürlüğüne sahip olduklarını söylüyor. Tek yapmaları gereken ticaret yapmak istedikleri çifti seçmek.

Buradan uzun ve kısa stratejiler eklenebilir, yani piyasalar yükseliş ve yükseliş bölgesinde olduğunda aktifleştirme potansiyeli vardır. Kâr edin hedefleri konuşlandırılabilir, böylece belirli fiyat seviyelerine ulaşıldığında pozisyonlar derhal kapatılır ve piyasa göstergeleri doğru olduğunda yeni işlemlerin otomatik olarak açılması için teknik göstergelere güvenilebilir. Bu stratejiler manuel olarak oluşturulabilir – veya tüccar tercih ederse, kendileri için çok çalışmanın yapıldığı önceden ayarlanmış şablonlara güvenebilirler.

TRADESANTA BURADA

Kripto para alım satım işlemleri 7/24 gerçekleştirilmeli. – yani sizin için piyasa hareketlerini her zaman takip etmek neredeyse imkansız olabilir. Otomasyon sayesinde TradeSanta, kullanıcıların bilgisayarlarına veya telefonlarına sürekli bağlı kalmadan fırsatları yakalamalarını sağlayarak uykuya dalmalarını veya diğer ticari çıkarlarını takip etmelerini sağlar.

Şeffaf analitik, yatırımcıların botlarının her zaman nasıl performans gösterdikleri hakkında kapsamlı güncellemeler alabilmeleri ve oynaklık zamanlarında anında uyarı sunan Telegram bildirimleri alabilmeleri anlamına gelir.

Bir milyon anlaşma ve sayım

TradeSanta rakamları, otomatik platformuna olan talebin sağlıklı bir şekilde arttığını gösteriyor. Yazılımı ile 1 milyondan fazla fırsat tamamlandı ve 14.500’den fazla trade botu, yazı yazıldığı sırada aktif durumda. Web’de ve Android ve iOS cihazlarına yönelik uygulamalar aracılığıyla sunulan yazılımın ayrıca 36.500 aktif kullanıcıdan oluşan canlı bir topluluğu vardır.

Şirket, tüm arka plandaki yatırımcıların kendileri için doğru paketi bulmasını sağlayan net bir fiyatlandırma yapısı sağlamaya çalıştı. Ücretsiz bir plan, önceden ayarlanmış tüm trade stratejilerine, sınırsız sayıda işlem çiftine ve aynı anda en fazla iki botun kullanımına erişim sağlar. Abonelikler, mevcut trade botlarının sayısını artırır.

Uluslararası görünümde TradeSanta, son zamanlarda Türkçe ve Portekizce de dahil olmak üzere yeni dillerdeki yazılımlarına destek verdi. Yöneticiler bunun yerel talebe yanıt olduğunu söylüyor – iç veriler kripto botlarına ilginin son zamanlarda Türkiye ve Brezilya’da arttığını gösteriyor.

Yazılım, Binance, Huobi, Upbit, HitBTC, Bitfinex ve Bittrex gibi bir dizi uluslararası platformu desteklemektedir. Şirkete göre, yakında BitMEX ve OKEx ile bağlantı kurulacak.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Binance CEO'su Changpeng Zhao Türkiye'ye Geliyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao Türkiye’ye Geliyor

Kripto para dünyasında meşhur olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Türkiye’ye geldiğini açıkladı. Sektörün en büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.