Ana Sayfa / Haberler / TRON 4.0 Güncellemesi İçin Tarih Belli Oldu!
TRON 4.0 Güncellemesi İçin Tarih Belli Oldu!
TRON 4.0 Güncellemesi İçin Tarih Belli Oldu!

TRON 4.0 Güncellemesi İçin Tarih Belli Oldu!

TRON kurucusu Justin Sun tarafından yapılan açıklamaya göre TRON 4.0 güncellemesinin yapılacağı tarih belli oldu. Buna göre 7 Temmuz’da yapılacak güncelleme ile birlikte ağdaki onay sürecinin kat ve kat artması bekleniyor.

Yeni gelecek TRON 4.0 güncellemesinde 57 saniye olan mevcut blok onay sürecinin 3 saniyeye kadar düşeceği belirtildi. Bu da işlemlerde büyük bir hız kazandıracağı için ilgi görmeyi başardı. 25 Haziran 2018 tarihinden beri hayatımızda olan TRON, kurucusu Justin Sun tarafından atılan doğru adımlar sayesinde kısa sürede büyüdü. Son zamanlarda Justin Sun tarafından yapılan bazı açıklamalar yatırımcılar tarafından tepki çekse de bu durum kripto paranın piyasasına olumsuz bir etki yapmadı. Hatta bu güncellemenin istendiği gibi gitmesi durumunda piyasaların daha da yükselişe geçeceğine inanılıyor.

Tron 4.0 Güncelleme DuyurusuTRON’un kurucusu olan Justin Sun tarafından bu şekilde paylaşılan güncelleme sosyal medyada büyük bir ilgi görmeyi başardı. Yatırımcıların ve TRON’u takip eden kişilerin bir süredir beklediği bu güncellemenin piyasalar üzerinde şimdiden etki gösterdiğini de söyleyebiliriz. Duyurunun yapılmadan önce 0.0168 dolardan işlem görmekte olan TRX, duyurunun ardından  0.01787 seviyesine kadar çıkmayı başardı. Yazının kaleme alındığı sıralarda ise TRX 0.017565 dolardan işlem görmekte.

Aramıza katılmasının üstünden neredeyse 2 yıl geçen TRX, bu süreçte önemli gelişme kaydetti. Özellikle de teknolojisi ile birlikte şirketlerle yapılan ortak çalışmaların bu duruma önemli bir katkı sağladığını belirtmek gerek. Sürekli bankalarla ve benzeri şirketlerle görüşmeler yapan TRON kurucusu Justin Sun tarafından sürecin hızlandırıldığını söyleyebiliriz.

Toplamda 1.52 milyar dolarlık hacmiyle en büyük 18. kripto para birimi olan TRX, yükselmeye devam ediyor. Sürekli kendini güncelleyen ve geliştiren altyapısı sayesinde bu durumun devam edeceğine birçok kişinin şüphesi yok.

Destek Seviyelerini Birer Birer Kıran Etherum Satın Almalı Mı?

 

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Koindex İle METEFE Ortaklığı Kullanıcıları Memnun Etti

Koindex İle METEFE Ortaklığı Kullanıcıları Memnun Etti

Kripto para borsası Koindex ile METEFE arasında imzalanan ortaklık kullanıcıları memnun etmiş görünüyor. Bu ortaklık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.