Binance %20 İndirim

Tron (TRX) Ağı, Ayı Piyasalarına Rağmen Yükseliyor

Tron ağı, son zamanlarda ayı baskısında yaşanan bir düşüş fiyaskosunun ortasında kalan kripto para birimlerini geride bırakmış durumda. Bununla birlikte, Tron’un yerel TRX jetonu son 30 günde %25’ten fazla büyüdü. Bu büyümeyi desteklemek için ağın büyük bir yakım serisi düzenlediği görülüyor.

Yaklaşık 300 milyon TRX yakıldı

Tron kurucusu Justin Sun, yakım adresine yaklaşık 300 milyon TRX jetonunun daha gönderildiğini açıkladı. İşlem yaklaşık 24 milyon dolara mal oldu. Token, haberimizin hazırlandığı saatleri itibariyle ortalama 0.082 dolar fiyatla satılıyor. Tron topluluğuna göre, süreci desteklemek için 26 Mayıs 2022’de 385 milyondan TRX yakıldı ve devam ediyor.

Bu arada, son 24 saat içinde Whale Alert tarafından iki benzer işlem daha kaydedildi. 14,9 milyon dolardan fazla değere sahip 184 milyon Tron tokeni, anonim bir cüzdana aktarıldı. Ancak Tron, bu işlemlerin yakma sürecinin bir parçası olduğunu iddia etmedi. Tron ağı bir deflasyon durumunda olduğunu iddia ediyor. Açıklama, sadece 30 haftada yakım adresine yaklaşık 7,7 milyar TRX jetonu gönderilmesinin ardından geldi. Tronscan, TRX’in USDD’nin 7,2 milyar tokeni aşan merkezi olmayan sabit token eşdeğerini yaktığını söyledi. Ancak Sun, 8 milyar TRX’i yakmak isteyip istemediği konusunda iyimserliğini koruyor

Kaynak: TradingView

Tron (TRX) için son 24 saatlik süreçte de yükseliş devam ediyor. Rakiplerinden çok daha iyi bir performans sergileyen TRX için bugün %2 civarında bir artış yakalandı. Daha geniş bir zaman aralığındaysa Tron’un rakiplerine önemli bir kazanç farkı attığını söylemek mümkün.

USDD, Önemli Bir Kilometre Taşını Geride Bırakmayı Başardı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.