Binance %20 İndirim
Tron (TRX) Ağında Kilitli Tutulan Varlık 14 Milyar Doları Aştı

Tron (TRX) Ağında Kilitli Tutulan Varlık 14 Milyar Doları Aştı

Tron (TRX) ağında kilitli tutulan varlıkların toplam değeri 14 milyar doları aşmış durumda. Tron Vakfı tarafından haftalık olarak yayınlanan raporda yer alan bilgilere göre TRX’e olan ilgi artmaya devam ediyor.

Bir Ayda 2 Milyar Dolarlık Birikim Tron Ağına Geldi!

Vakfın yaptığı açıklamalara göre Tron’da kilitli olan toplam varlık değeri (TVL) bir ayda yaklaşık 2 milyar dolar birden arttı. Toplamda 14 milyar doları aşarak yeni bir rekor kıran TVL şu anda ise 12.2 milyar dolar civarlarında. Son düşüşlerle birlikte gelinen bu noktanın tekrardan artacağına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Tron (TRX) İçin Son Durum (23 Kasım)

Tron (TRX) Son Durum (23 Kasım)
Tron (TRX) Son Durum (23 Kasım)

23 Kasım günü itibariyle 0.102 dolardan işlem gören TRX son 24 saatte %1 gibi bir düşüş yaşadı. İnişli çıkışlı bir grafiğin görüldüğü TRON şu anda en büyük 28. kripto para birimi konumunda. Ayrıca yakın bir zamanda Tron Android cüzdan uygulamasına yeni bir fonksiyonun ekleneceği bildiriliyor. Buna göre kullanıcılar artık sözleşme adresi üzerinden özel token projelerini ekleyebilecekler. Kullanıcıları sevindiren bu yeni özelliğin kısa sürede tüm kullanıcılara ulaştırılmış olması bekleniyor.

Ünlü Yöneticiden Shiba Inu İçin 1 Dolar İddiası Hakkında Önemli Açıklama

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Tornado Cash

Kısıtlamaların Ardından Tornado Cash Aktif Kalmaya Devam Ediyor mu?

Kripto güvenlik firması CertiK tarafından bugün yapılan açıklamada, bir şirketin kripto karıştırıcı platform olan Tornado …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.