Ana Sayfa / Altcoinler / Tron Tv Reklamlarını İzleyenler Tether Ve Bittorent Kazanabilecek
Tron Tv Reklamlarını İzleyenler Tether Ve Bittorent Kazanabilecek

Tron Tv Reklamlarını İzleyenler Tether Ve Bittorent Kazanabilecek

Advertisements

Geçtiğimiz günlerde Justin Sun, kendi çevrimiçi televizyonunu kurdu. Bu televizyonda yayınlanan reklamları izleyen seyirciler Tether ve Bittorent kazanbilecek. Justin Sun, Amerika Birleşik Devletlerinde yapılacak seçim kampanyasında Andrew Yang’a destek olmuştu. Bu destek Sun için büyük bir reklam fırsatıydı. Böylelikle hem Tron Tv’nin hem de ünlü millyarder Warren Buffet ile gerçekleştirecekleri yemeğin reklamını yapmış oldular.  Justin Sun kurmuş olduğu Tron Tv ile medya patronu olacak. Böylelikle izleyiciler, Tron Tv reklamlarını izleyerek USDT ve BTT kazanmış olacak.

 

 

 

 

 

 

Justin Sun’ın, kurmuş olduğu  Tron Tv, alexa dünya sıralamasında ilk 8,000’de yer alıyor. Yani site yeni kurulmasına rağmen dünyanın en büyük 8,000 websitesi arasında. Şuan izleyicilere ücretsiz bir şekilde coin dağıtarak sitenin trafiğini artırmaya çalışıyor. Böylelikle Justin Sun hem reklam geliri  hem de kripto para geliri elde etmiş olacak.  TRX yani tron coin şimdilerde, 0,08 TL’den işlem görüyor. Yakın zamanda fiyatların hızla artması bekleniyor.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Topluca Düşmeye Devam Ediyor

Kripto Para Piyasaları Topluca Düşmeye Devam Ediyor

Advertisements Son birkaç gündür Bitcoin’de yaşanan düşüşün ardından kripto para piyasaları topluca düşmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.