Ana Sayfa / Haberler / Tron Yeni Pos Mekanizmasının Açıklanmasından Sonra %2 Arttı

Tron Yeni Pos Mekanizmasının Açıklanmasından Sonra %2 Arttı

Tron Yeni Pos Mekanizmasının Açıklanmasından Sonra %2 Arttı

Tron son 24 saate kripto para birimleri arasında kazançlı çıkan tek kripto para birimidir. Tron 24 saate yaklaşık olarak yüzde 2 değer kazanmayı başardı. Son 24 saate görülen hafif yükseliş Tron’un kurucusu Justin Sun’ın yeni ortaklar ve pos mekanizması açıklamasının ardından geldi.

Tron 22 Eylül’de kazançlı çıkan tek kripto para birimidir. Şuanda 0,017 dolar seviyesinden işlem görmekle birlikte bugün %2’nin üzerinde değer kazanmayı başardı. Ayrıca Tron son 30 günde nispeten diğer kripto para birimlerine göre daha iyi performans gösterdiğini de söylemek gerekir. Son 1 ayda Tron USD karşısında %5 değer artışı yaşadı. Son 1 ayda sadece yüzde 1 yükseliş kaydedebilen Bitcoin’e karşı da %4 değer kazanmış oldu. Bugün en çok kaybeden kripto para birimleri arasında da sırasıyla Cordano IOTA ve Ripple var.

Tron ayrıca bugün bitcoin’e karşı %4’yakın yükseliş kaydetti. Peki bu artışın kaynağı nedir ? Justin Son geçtiğimiz günlerde yeni iş ortakları ve poz mekanizmasından bahsetti. Açıklamanın ardından Tron birkaç saat içerisinde %4’e yakın yükseliş kaydetti. Twitter’dan yapılan bu açıklama pek çok retweet alarak, daha fazla kullanıcı daha fazla cüzdan ve daha fazla coin alımını sağlayabileceğinden bahsedildi. Peki önümüzdeki günlerde Tron’u nasıl bir gidişat bekliyor ? Yakından takip edeceğiz.

Hakkında Çağatay Şahin Atbaş

Farklı Makaleler

Rockefeller Ailesi'ne Ait Yatırım Bankası Bitcoin İçin Toplantı Yapacak

Rockefeller Ailesi’ne Ait Yatırım Bankası Bitcoin İçin Toplantı Yapacak

Dünya genelinde en zengin ailelerden birisi olan Rockefeller, bilindiği üzere birçok yatırım bankası üzerinden işlem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.