Binance %20 İndirim
Türk Yatırımcı Bu Hafta En Çok Hangi Altcoin'leri Tercih Etti? İşte Detaylar...
Türk Yatırımcı Bu Hafta En Çok Hangi Altcoin'leri Tercih Etti? İşte Detaylar...

Türk Yatırımcı Bu Hafta En Çok Hangi Altcoin’leri Tercih Etti? İşte Detaylar…

Ülkemizde kripto paralara özellikle son birkaç aydır yoğun bir talep mevcut. Birçok yatırımcı bunu bilinçsiz bir şekilde yapsa da her gün milyonlarca dolarlık bir kripto para trafiğinin olduğu biliniyor. Özellikle de yeni çıkan projelere karşı büyük bir ilgi beslediği bilinen Türk yatırımcıların bu hafta en çok hangi altcoinleri tercih ettiğini derledik. Sizler de dilerseniz bu verilere göre yakından takip edebileceğiniz yeni kripto paralar bulabilirsiniz.

Coingecko tarafınca yayınlanan verilere göre Türk yatırımcı bu hafta en çok alttaki kripto paraları tercih etti. İşte o kripto paralar:

  • Mina Protocol (MINA)
  • Shiba Inu (SHIB)
  • XRP
  • Bitcoin (BTC)
  • SafeMoon (SAFEMOON)
  • Truefeedback Token (TFB)
  • Tenset (10SET)
  • Polygon (MATIC)
  • FEG Token (FEG)
  • Newscrypto Token (NWC)

Yukarıdaki listeden de görebileceğiniz üzere Türk yatırımcıların tercih ettiği kripto paraların ciddi bir kısmı token projeleri olarak belirtilmiş. Halkımız daha önce de dediğimiz gibi bu verilere göre de yeni çıkan projelere yöneliyor gibi görünmekte. Ancak buradaki en büyük etkenin kısa sürede büyük kazanç düşüncesi olduğunu söyleyebiliriz. Bir kısım bu işlemde gerçekten başarılı olsa da özellikle acemiler için bu durum büyük bir tehlike. Sizler de bu yüzden elinizdeki birikimden olmamak adına araştırma yapmadan hiçbir şekilde yatırım yapmamalısınız. Bu tedbir sizleri daha kontrollü bir kripto para yatırımcısı yapacaktır.

Korkutan Açıklama: Bitcoin (BTC) Henüz Dibi Görmedi!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.