Ana Sayfa / Analizler / Türkiye’den Kesitler: Bitcoin Yatırımıyla Mağazalar Açtı!

Türkiye’den Kesitler: Bitcoin Yatırımıyla Mağazalar Açtı!

Türkiye’den Kesitler: Bitcoin Yatırımıyla Mağazalar Açtı!

İzmir’in Aliağa ilçesinde yaşayan ve Ege Bölgesi’nde birkaç mağazası bulunan genç girişimci Davut Şahin, lider kripto para birimi Bitcoin ile giysi satışlarına başladı.

İzmir’de Bitcoin ile giysi satan genç girişimciyle tanışın

Cumhuriyet’in haberine göre, Aliağa ilçesinde, kullanımı günden güne yaygınlaşan sanal para, diğer adıyla kripto para ile müşterilerine ödeme seçeneği sunan Davut Şahin isimli genç girişimci, ekonomi alanındaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor. Sahip olduğu mağazalarda ödeme seçenekleri içerisine kripto para Bitcoin’i ekleyen genç girişimci, yıllar önce kripto para birimi Bitcoin ile yaptığı yatırımla yüksek meblağ ile kazanç elde ettiğini, bu kazanç ile İzmir ve Ege Bölgesi’nde birkaç mağaza açtığını belirtti. Bitcoin’in ileride daha da gelişeceğini ve büyüyeceğini düşünen Davut Şahin, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ŞİMDİ BEN BU YATIRIMDAN SONRA, KENDİME BİRKAÇ GİYSİ MAĞAZASI AÇTIKTAN SONRA BEN BUNU NASIL GELİŞTİRİM, İNSANLARA NASIL ARZ EDEBİLİRİM DİYE DÜŞÜNCELERE VARDIM. ŞUNA KANAAT GETİRDİM; ARTIK BİTCOİN DİJİTAL PARA DÜNYADA YAYGIN BİR ŞEKİLDE HERKESİN KULLANDIĞI, OYNADIĞI, YATIRIM YAPTIĞI PLATFORMDUR. BEN DE BUNU PERAKENDE MAĞAZALARIMDA MÜŞTERİLERİME BİTCOİN KARŞILIĞINDA KIYAFET VEREREK SATIŞ YAPMAYA BAŞLADIM.

MicroStrategy, 15 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldığını Açıkladı

Davut Şahin, BTC yatırımından elde ettiği gelirle birkaç mağaza açtı!

Genel olarak müşterilerin bu uygulamaya güzel tepkiler verdiğini ifade eden Davut Şahin, çok talep olduğunu ifade etti. BTC ile kıyafet ödemelerinin nasıl yapıldığı hakkında da bilgiler veren Davut Şahin, müşterilerin aldıkları ürün kadar kripto parayı seçtiklerini, ardından da mobil uygulama ile kendi hesaplarından, işletme hesabına aktarım yaptıklarını kaydetti. Davut Şahin, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MÜŞTERİ BİTCOİN’LE ÖDEMEK İSTEDİĞİNDE BENDE VE PERSONELİMİZDE BİTCOİN UYGULAMALARI TELEFONLARIMIZDA KAYITLI. MÜŞTERİ KAREKOD İLE BİTCOİN TUTARINI GİRİYOR, YAPMAK İSTEDİĞİ TRANSFERİ KENDİ HESABIMIZA TRANSFER EDİYOR. TRANSFER ANINDA GERÇEKLEŞİYOR. MÜŞTERİMİZE ÜRÜNÜ VERİP, FİŞİNİ KESİP MÜŞTERİYİ GÖNDERİYORUZ.

Bitcoin ile alışveriş yapan Memduh Can isimli vatandaş da ilk kez mağazada Bitcoin’le alışveriş yaptığını dile getirdi.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.