Ana Sayfa / Bitcoin / Twitter CEO’su Bitcoin’in Geleceği İçin Önemli Açıklamalarda Bulundu
Bybit
Twitter CEO'su Bitcoin'in Geleceği İçin Önemli Açıklamalarda Bulundu
Twitter CEO'su Bitcoin'in Geleceği İçin Önemli Açıklamalarda Bulundu

Twitter CEO’su Bitcoin’in Geleceği İçin Önemli Açıklamalarda Bulundu

Bitcoin ve kripto paralara olan yakınlığı ile de tanınan Twitter CEO’su Jack Dorsey Bitcoin’in geleceği için önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle de Twitter’a ait bazı sistemler için kripto para liderinin önemli bir yere sahip olacağı vurgulanmış durumda.

“İnternetin Yerel Para Birimi” Bitcoin!

Bitcoin için “internetin yerel para birimi” açıklamasında bulunan Twitter CEO’su Bitcoin’in birçok alanda kullanılabileceğine dikkat çekti. Özellikle de alım satım ve abonelik sistemlerinde BTC’nin iyi bir seçenek olacağı vurgulandı. Twitter Bahşiş Kutusu ve Süper Takip için de Bitcoin kullanılabileceğini belirten ünlü isim bu sayede yatırımcılara da olumlu sinyaller göndermiş oldu. Ünlü ismin konu hakkındaki açıklaması ise şu şekilde:

Bunun sosyal medyayı merkeziyetsizleştirme bağlamında doğurabileceği inovasyonların, bir para birimi olmanın ötesine geçebileceğini söyleyen Dorsey, “Bu alanı incelemeye devam edip, buraya agresif bir şekilde yatırım yapmamızın hem Twitter hem Twitter hissedarları için önemli olduğunu düşünüyorum.”

Dünya Devi Amazon Kripto Para ve Blockchain Yöneticisi Arıyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Başarılı Analist Bitcoin'in Düşebileceği Seviyeyi Duyurdu

Başarılı Analist Bitcoin’in Düşebileceği Seviyeyi Duyurdu

Başarılı analist kripto para lideri Bitcoin’in düşebileceği seviyeyi duyurdu. Takipçileri ile BTC’nin bu piyasada hangi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.