Ana Sayfa / Bitcoin / Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Bitcoin Yatırımcılarını Sevindirecek Haber!
Twitter CEO'su Jack Dorsey'den Bitcoin Yatırımcılarını Sevindirecek Haber
Twitter CEO'su Jack Dorsey'den Bitcoin Yatırımcılarını Sevindirecek Haber

Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Bitcoin Yatırımcılarını Sevindirecek Haber!

Kripto para ekosistemine yaptığı katkılarla adından sıkça söz ettiren Twitter CEO’su Jack Dorsey şimdi de Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek bir gelişme duyurdu. Yapılan açıklamalara göre kısa süre içerisinde Twitter ve Lightning Network arasında bir entegrasyon kurulacak.

Lightning Network Twitter’da!

Bir mikro ödeme sistemi olarak nitelendirilen Lightning Network Bitcoin ağı için önemli bir yere sahip. Çünkü sistem Bitcoin ağındaki işlemleri çok daha hızlı ve uyguna yapmak üzere tasarlanmış vaziyette. Bunun için başka ağları da kullanan Lightning Network Twitter ortaklığı ile adını daha da duyurmaya hazırlanıyor.

Daha öncesinde El Salvador’da resmi para birimi olarak kullanılan Bitcoin için de Lightning Network adını duymuştuk. Ülkede ödemelerin Lightning Network kullanan Strike ile yapılacağını açıklayan El Salvador Cumhurbaşkanı aslında ilk adımı atmış vaziyette. Şimdi Jack DOrsey’den gelen açıklamalarla birlikte insanların Bitcoin ağına olan güveninin de artması bekleniyor. Bu sayede ilerleyen dönemde daha fazla kurumsal şirketin işlemlerini Bitcoin ağı üzerinden yaptıklarına şahit olabiliriz.

Bitcoin Gold Yatırımcısını Neler Bekliyor? BTG 10 Haziran Analiz

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Şarkıcı Emrah Kendi Kripto Parasını Çıkartmaya Hazırlanıyor!

Şarkıcı Emrah Kendi Kripto Parasını Çıkartmaya Hazırlanıyor!

Ülkemizde birçok kişinin yakından tanıdığı şarkıcı Emrah kısa bir süre önce kendi kripto para birimini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.