Ana Sayfa / Bitcoin / Twitter’da Bitcoin İle Bağış Dönemi Yolda!
Twitter'da Bitcoin İle Bağış Dönemi Yolda!
Twitter'da Bitcoin İle Bağış Dönemi Yolda!

Twitter’da Bitcoin İle Bağış Dönemi Yolda!

Advertisements

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter’da Bitcoin ile bağış dönemi geliyor olabilir. Business Insider tarafından yapılan habere göre, eğer Twitter böyle bir karar alırsa kullanıcılar birbirlerine Bitcoin ile bahşiş yollayabilecekler. Bu sayede platformda daha fazla aktif olunmasının sağlanacağı bekleniyor.

Twitter’ın Bitcoin’i platforma entegre edip kullanıcıların birbirlerine BTC göndermesini sağlaması durumunda kripto para severler daha da sevinecektir. Birçok Twitter kripto para analisti bağış almak için ekstra sistemler kullanmakta. Getirilecek bu özellik sayesinde birkaç saniye içerisinde bağış işleminin tamamlanması bekleniyor.

Bitcoin ve diğer kripto paraları açık bir şekilde desteklediği bilinen Twitter CEO’su Jack Dorsey’in bu projenin arkasında olduğu düşünülüyor. Jack Dorsey, Bitcoin’in “İnternet’in para birimi” olduğunu düşünüyor ve konuyla ilgili yaptığı her açıklamada olumlu demeçler veriyor. Buna ek olarak, Dorsey’in şirketi olan Square’de birçok Bitcoin geliştiricisi aktif olarak çalışmaya devam etmekte.

Henüz Twitter’da Bitcoin ile bağış sisteminin detayları belli olmasa da yakın bir zamanda bu çalışma ile ilgili resmi bir açıklama olması bekleniyor. Resmi bir kaynaktan gelecek açıklama sonrasında bu haberin piyasalara da olumlu dönüşünün olacağını görebiliriz. Birçok farklı olaydan etkilenebilen kripto para piyasalarında böylesine olumlu bir haberin etkisi de yüksek olacaktır.

Şu anda 8.500 dolar civarından işlem gören Bitcoin, gün içerisinde çıkışını sürdürecek gibi görünüyor. Birçok uzmana göre yeni yıla iyi bir başlangıç yapan kripto paralar için 2020 yılı oldukça olumlu geçecek. Bu haber her ne kadar sadece tahminden ibaret olsa da gidişatın bu iddiayı desteklediğini söyleyebiliriz.

BitPay Sayesinde Kripto Para İle Altın Almak Mümkün Oluyor

https://twitter.com/twitter?lang=tr

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Bu Haftaya Damga Vuran 5 Altcoin Birimi

14 Ocak BTC, ETH, XRP, LTC, ADA, BCH, DOT, XLM, LINK ve BNB Fiyat Analizi

Advertisements 14 Ocak BTC, ETH, XRP, LTC, ADA, BCH, DOT, XLM, LINK ve BNB Fiyat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.