Binance %20 İndirim
Ukrayna Tank NFT
Ukrayna Tank NFT

Ukraynalı Çiftçi Ele Geçirdiği Rus Tankını NFT Olarak Satışa Çıkardı

Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaşta geçtiğimiz günlerde bazı çiftçilerin terk edilen tankları traktörler ile çektiklerine yönelik haberler yayılmıştı. Şimdi de bazı Ukraynalı çiftçilerin ele geçirdiği Rus tanklarını NFT olarak satışa çıkardıkları belirtiliyor.

Rus Tankları NFT Olarak Satışta

OpenSea üzerinde kendisine bir profil oluşturan çiftçi 250, 300 ve 400 ETH değere sahip üç adet NFT varlığı oluşturdu. Buna ek olarak NFT ürünlerini satın alan kişilerin tankları fiziksel olarak da alabilecekleri kaydedildi. Ancak tankların nakliye masrafları da yine NFT’leri satın alan kişilere ait olacak.

Ukrayna’nın Kiev şehri yakınlarında bulunan Olyshivka kasabasında bazı tanklar Rus güçlerince boşaltıldı. Boşaltılan tanklar da çiftçiler tarafından saklanmış durumda. Satışa çıkartılan NFT ürünlerinin satın alınması durumunda da kişiler tankların gizlendiği koordinat adreslerine sahip olacaklar.

OpenSea üzerinde satışa sunulan tanklar için henüz bir alıcı çıkmış değil. Buna neden olarak profilin anonim olması ve tanklara Ukrayna hükümetinin el koyma tehlikesi gösteriliyor. Şu anda çiftçinin profili tam olarak doğrulanmadığı için bunları herhangi birinin yapmış olma ihtimali bulunmakta.

Flashloan Saldırısı İle 1 Milyonluk ApeCoin Elde Etti

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.