Ana Sayfa / Altcoinler / Ünlü Analist Portföyünü Açıkladı: Paramı Bu 5 Altcoin’e Park Ettim!

Ünlü Analist Portföyünü Açıkladı: Paramı Bu 5 Altcoin’e Park Ettim!

Ünlü Analist Portföyünü Açıkladı: Paramı Bu 5 Altcoin’e Park Ettim!

Kripto bilgi merkezi Coin Bureau’nun sunucusu ve popüler analist Guy, yenilenen altcoin portföyünü açıklıyor. Ayrıca analist, en iyi altcoin yatırımlarını ve kripto para yatırım stratejisini paylaşıyor.

Guy: En büyük kripto para yatırımım Ethereum ve Bitcoin’de!

Yeni bir videoda Coin Bureau’dan Guy, kripto para birimi portföyünün çoğunlukla piyasa değerine göre ilk 20 arasında yer alan kripto paralardan oluştuğunu açıkladı. Analist, en büyük kripto para birimi yatırımının en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve ardından Bitcoin (BTC) olduğunu vurguluyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SAHİP OLDUĞUM İLK KRİPTO PARA BİRİMİ ŞU ANDA KRİPTO PORTFÖYÜMÜN YAKLAŞIK %27’SİNİ OLUŞTURAN BİTCOİN. ETH ŞU ANDA TOPLAM KRİPTO VARLIĞIMIN %30’UNDAN BİRAZ FAZLASINI OLUŞTURUYOR VE BU DA ONU PORTFÖY PASTAMIN EN BÜYÜK DİLİMİ YAPIYOR.

Ünlü Milyarder: Bu Altcoin’den Asla Satmayacağım! Kazanma Şansı Veriyor

Analist: Portföyümün yüzde 10’u Polkadot’ta yer alıyor!

Guy’ın portföyündeki üçüncü en büyük varlık, portföyün yaklaşık %10’unu oluşturan birlikte çalışabilirlik Blockchain platformu Polkadot’dur (DOT). CoinGecko’ya göre, Polkadot şu anda piyasa değerine göre, sekizinci en büyük kripto para ve 40 milyar dolarlık bir değerlendirmede bulunuyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PORTFÖYÜMDEKİ ÜÇÜNCÜ KRİPTO PARA BİRİMİ POLKADOT VE DOT ŞU ANDA TOPLAM KRİPTO VARLIĞIMIN TAM OLARAK 9,34’ÜNÜ TEMSİL EDİYOR.

Analist: Popüler altcoin Cardano ve Chainlink’e de yatırım yaptım!

Bir başka Ethereum rakibi olan Cardano (ADA), DOT’u tahsisat bazında analistin portföyündeki dördüncü en büyük yatırım olarak yakından takip ediyor. Popüler altcoin Cardano, şu anda Polkadot’tan daha yüksek bir değere sahip ve yazarken 46 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PORTFÖYÜMDEKİ DÖRDÜNCÜ KRİPTO PROJESİ CARDANO VE ADA, KRİPTO PORTFÖYÜMÜN %8’İNDEN BİRAZ DAHA AZINI OLUŞTURUYOR.

Popüler Trader: Bu 5 Altcoin’de Pozisyon Aldım! İnanıyorum...

Analist ayrıca Blockchain oracle platformu Chainlink’e (LINK) sahip ve kripto para portföyünün %5’inden azını oluşturuyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CHAİNLİNK, SAHİP OLDUĞUM BEŞİNCİ KRİPTO PARA BİRİMİ VE PORTFÖYÜMÜN %4’ÜNDEN BİRAZ FAZLASI LINK’DE.

Analist, Bitcoin ve altcoin yatırım stratejisini paylaşıyor

Analist, kripto para birimi yatırım stratejisinin, büyük rallilerden sonra kâr rezervasyonu yapmayı ve yalnızca rahat olduğu riskleri almayı içerdiğine dikkat çekiyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

KENDİMİ DAHA SIKICI BİRİ OLARAK GÖRSEM DE FİYATLARIN SÜRDÜRÜLEMEZ OLDUĞUNA İNANDIĞIM SEVİYELERE YÜKSELDİĞİNİ GÖRDÜĞÜMDE KÂR ALIYORUM. ELİMDE TUTTUĞUM KRİPTO PARALARDAN BİRİNİN SOĞUDUĞUNU GÖRDÜĞÜMDE, DİP İÇİN BALIK TUTMAYA ÇALIŞMADAN POZİSYONUMA GERİ DÖNÜYORUM. BAZEN, POTANSİYELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM BAZI YENİ ALTCOİN’LERLE UĞRAŞMAYA BİLE KARAR VERİYORUM. BAZEN BU KARŞILIĞINI VERİR, AMA BAZEN YARAMAZ. BU NEDENLE PORTFÖYÜMÜN NEREDEYSE  50’Sİ HER ZAMAN BTC VE ETH’DE PARK EDİLDİ. EN BÜYÜK İKİ KRİPTO PARA BİRİMİNDE BÖYLESİNE AĞIR BİR TAHSİSE SAHİP OLMAK ÖDÜLÜMÜ DÜŞÜREBİLİR, ANCAK BU BENİ RAHAT HİSSETTİĞİM BİR RİSK SEVİYESİNE BIRAKIYOR.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Dogecoin

Dogecoin İçin Çılgın Tahmin : 589 Dolar!

Bir şaka coini olan Dogecoin, Elon Musk’ın attığı birkaç tweet sonrası, birdenbire yükseliş göstererek ralli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.