Ana Sayfa / Altcoinler / Ünlü Analist Yükselmesini Beklediği 4 Altcoin’i Açıkladı!
Bybit
Ünlü Analist Yükselmesini Beklediği 4 Altcoin'i Açıkladı
Ünlü Analist Yükselmesini Beklediği 4 Altcoin'i Açıkladı

Ünlü Analist Yükselmesini Beklediği 4 Altcoin’i Açıkladı!

Yatırımcılar için korku dolu bir haftayı geride bırakırken ünlü analist Michael van de Poppe tarafından ilgi çekici açıklamalar geldi. Takipçileriyle önümüzdeki kısa vadede yükselmesini beklediği 4 altcoini paylaşan analistin paylaşımı büyük bir ilgi toplamış durumda. İşte başarılı analist Michael van de Poppe tarafından duyurulan o 4 altcoin.

1- Cardano (ADA)

Başarılı analistin takipçileriyle paylaştığı ilk altcoin Cardano (ADA) oldu. Daha öncesinde de adından sıkça söz edilen Cardano için yapılan tahminler kısa sürede önemli seviyelerin yakalanabileceği yönünde. Analistin beklentisi ve konu hakkındaki yorumu ise şu şekilde oldu:

“Boğalar devamını istiyorsa, 3.800 Satoshi (0.000038) seviyesini çevirmesi gereken Cardano harekete geçmeli.”

2- Etherum (ETH)

Düşüş trendinden önce kendi rekorunu kırmayı başaran Etherum (ETH) 4.362 dolara kadar çıkmıştı. Şimdi ise bu seviyenin yarısından bile düşük bir noktada olan ETH yatırımcısını üzmeye devam ediyor. Analiste göre Etherum’un önemli bir çıkış yakalayabilmesi adına ilk önce 1.800 dolar desteğinin üstünde kalınması gerekmekte:

Ethereum‘un burada tutulması, 2.300 dolarda veya 2.600 dolarda testin ufukta olduğu anlamına gelir.

3- VeChain (VET)

VeChain (VET) için ise %60 oranında bir artış öngören başarılı analiste göre uzun vadeli desteğin korunması gerekmekte. Başarılı analistin konu hakkındaki yorumu ise şu şekilde:

VeChain hala burada konsolide oluyor. Kritik seviye kırılmak için 0,095 dolar sırada. Destek 0,06 dolarda bulunuyor.

4- Verasity (VRA)

Başarılı analist Michael van de Poppe tarafından açıklanan ve en sürpriz olan coin ise Verasity (VRA) oldu. Söz konusu altcoin için 0.024 dolara bir tırmanış olabileceğini belirten analist sözlerini şu şekilde tamamladı:

Verasity (VRA) mi? Oyun endüstrisini bozacağı için herkes birkaç ay önce buna sahip olmak istedi. Şimdi mi? Burada bazı ilginç yeniden testler ve net destek testleri yapılırken kimse ona sahip olmak istemiyor. Bence ilginç hale gelebilir.

Bitcoin Haftayı Nasıl Kapatacak? 27 Haziran BTC Analiz

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Dogecoin ve Shiba Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu arasındaki rekabet gün geçtikçe kızışıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan SHIB artışının ardından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.