Binance %20 İndirim

Ünlü Balina: Bu Altcoin İçin Büyük Bir Satın Alma Emri Girdim!

Ünlü Balina: Bu Altcoin İçin Büyük Bir Satın Alma Emri Girdim!

Piyasada “Crypto Messiah” olarak bilinen ünlü kripto balinası, büyük bir satın alma emri girdiği altcoin projesini açıkladı.

Ünlü balina Crypto Messiah’ın Antiample’ye olan yatırımı 40x yaptı!

Lider kripto para Bitcoin (BTC), kısa süre önce 50.000 dolara kadar kayarak büyük bir çöküş yaşadı. Bitcoin’deki bu düşüş her zamanki gibi piyasayı da olumsuz etkiledi. Diğer kripto paralarda sert düşüşler yaşadı. Ancak bugün BTC iyileşme belirtileri gösteriyor ve 53.000 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. Yazım sırasında piyasada olumlu bir hava hakim ve çoğu altcoin yeşil tahtada işlem yapıyor.

Usta Trader Portföyünü Açıkladı: Bu 11 Altcoin’den Satın Aldım!

Popüler trader ve analist Crypto Messiah, geçtiğimiz dönemlerde deflasyonist kripto para Antiample’ye (XAMP) yatırım yaptığını açıkladı. Ünlü balinanın yatırımın 12 saatten daha kısa bir sürede 40 kat arttığını da belirtmek gerekiyor. Bugün ise Crypto Messiah, büyük bir satın alma emri girdiği altcoin projesini açıkladı.

Crypto Messiah: KeeperDAO (ROOK) için büyük bir satın alma emri verdim!

Crypto Messiah portföyünün detaylarını paylaştı. Analist, güçlü temellere ve mevcut kripto düzeltmesi bittiğinde yükselme potansiyeline sahip olduğuna inandığı kripto projelerini ikiye katladığını söylüyor. Crypto Messiah, on-chain likidite sigortacısı KeeperDAO (ROOK) için büyük bir satın alma emri verdiğini belirtti. Analist, şu anda yaklaşık 1,5 milyon dolar değerinde 5.000 ROOK’a sahip olduğunu da ekledi.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.