Ana Sayfa / Altcoinler / Ünlü CEO, Varlıklarının Yüzde 50’sini Bitcoin’e Yatırıyor!

Ünlü CEO, Varlıklarının Yüzde 50’sini Bitcoin’e Yatırıyor!

Advertisements

Ünlü CEO, Varlıklarının Yüzde 50’sini Bitcoin’e Yatırıyor!

Abra CEO’su Bill Barhydt, parasının %50’sini Bitcoin’e (BTC) yatırmaya karar verdi. Bill Barhydt, dünyanın en büyük kripto para birimine yatırım yapan son yüksek profilli bireylerden ve şirketlerden biri oluyor. Abra, müşterilere kripto takas hizmetleri sunan bir kripto şirketidir.

Abra CEO’su  varlıklarının %50’sini Bitcoin’e yatırıyor!

Abra CEO’su artık aylar önce başlayan ve dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin‘e yatırım yapan şirketleri ve yüksek profilli figürleri içeren bir trende liderlik ediyor. Son açıklamalarında, Abra CEO’su Bitcoin’in dünyanın en iyi yatırım fırsatı olduğunu belirtti ve Bitcoin’e yatırım portföyünün %50’sini ayırmaya karar verdi. Bitcoin, dünyadaki en büyük kripto para birimidir. Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılında oluşturuldu ve bugünlerde değeri 12.900 doların üzerinde.

“Sıradaki Hedefler Bunlar!”: İşte 4 Piyasa Devinden Yeni Bitcoin Tahminleri

Ayrıca BTC, dünyanın her yerinden yüzbinlerce yatırımcının ilgisini çekiyor. Abra CEO’su Bill Barhydt, Bitcoin’in şu anda dünyadaki en iyi fırsat olduğuna inanmasının üç ana nedenini açıkladı. Abra CEO’suna göre ilk neden, Bitcoin’in temelleri ile ilgili. Abra CEO’suna göre, Bitcoin‘in kaynağı 21 milyon ile sınırlı ve BTC merkezi olmayan bir varlık. Tabii ki Bill Barhydt, Bitcoin için gelecekte daha iyi gelişmelerin olacağından da bahsetti.

Bill Barhydt Bitcoin’de yükselmesinin nedenlerini açıkladı

İkinci neden, Bitcoin’in teknikleriyle ilgilidir. Takipçileriyle Bill Barhydt, önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’in 1 milyon dolara yöneldiği aylık bir Bitcoin grafiği paylaştı. Bu aynı zamanda dünyanın her yerinden çok sayıda yatırımcıyı çeken büyük bir boğa piyasasına işarettir. Ayrıca Abra CEO’su, Bitcoin için halving sonrası davranışa da vurgu yaptı. Abra CEO’suna göre, üçüncü neden Bitcoin ile ilgili piyasa duyarlılığıdır. Bill Barhydt, zaman içinde belirli bir terime olan ilgiyi gösteren 2 yıllık bir Google grafiğini paylaştı.

bitcoin

Bu grafikte sağlanan bilgiler, insanların geçmişte yaptıkları gibi Bitcoin’e henüz çok dikkat etmediklerini gösteriyor. Bu ünlü CEO’ya göre, Bitcoin için son derece yükselişli bir gösterge. Tüm dünyada ilgi artmaya başlarsa uzmanlara göre, kripto para biriminin fiyatı yükselmeye devam edebilir ve Bitcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine (20.000 dolar) ulaşmasına ve sonunda onu geçmesine izin verebilir.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Şimdi Bu Devasa Seviyelere Gidiyor!

Advertisements Ripple Şimdi Bu Devasa Seviyelere Gidiyor! Ripple (XRP), sıkışıp kaldığı ticaret aralığından çıktığından beri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.