Ana Sayfa / Haberler / Ünlü Kripto Para Borsası Binance Birkaç Saat Kapalı Kalacak
Bybit
Ünlü Kripto Para Borsası Binance Birkaç Saat Kapalı Kalacak
Ünlü Kripto Para Borsası Binance Birkaç Saat Kapalı Kalacak

Ünlü Kripto Para Borsası Binance Birkaç Saat Kapalı Kalacak

Dünyaca ünlü kripto para borsası olan Binance, birkaç saat boyunca erişime kapalı olacağını duyurdu. Yapılan duyuruya göre borsanın planlı bir bakıma girmesi bekleniyor. Ayrıca yapılan açıklamaya göre bu bakımın süresi 4 saat olacak. Her ihtimale karşı bakım süresinin biraz daha uzadığını görmemiz de mümkün.

Borsa tarafından planlı olarak yapılan bakım sırasınca  mevduat, para çekme, spot ve marj ticareti, P2P ticareti, tasarruf ve itfa işlemlerinin yanı sıra alt hesaplardan, marj hesaplarından, vadeli hesaplardan ve fiat cüzdanlarından varlık transferleri tamamen kullanılmaz hale gelecek.

25.04.2020 tarihinde saat 02:00 UTC’de gerçekleşecek olan planlı bakım sırasında sisteme birkaç alanda iyileştirme yapılacağı duyuruldu. Yapılan bu iyileştirmeler sayesinde de kullanıcıların işlemlerini daha hızlı yapmaları ve daha kolay bir şekilde yapmaları hedefleniyor. Ülkemizde de sıkça kullanılan ve bir o kadar popüler olan kripto para borsası Binance, birkaç saat işlemleri askıya alacak. Bakım saati olarak ise genelde kullanıcıların daha az sistemde bulunduğu bir saat seçilmiş.

Binance sistemine özel uygulama geliştirmek isteyen yazılım geliştiriciler için hazırlanan API sistemine de bu bakımda eklemeler yapılacağı açıklandı. Yeni güncelleme ile birlikte artık siparişler BREAK veya HALT durumu sırasında API aracılığıyla iptal edilebilecek. Bu sayede otomatik işlem yapan yazılımların daha da geliştirilmiş olacağı açıklandı. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance hali hazırda yüz binlerce insana hizmet vermekte. Ülkemizde de bir ofis açan firmanın yazılım geliştiriciler için sunduğu API sistemi sayesinde birçok yazılım geliştirilmiş durumda. Kullanıcılar bu yazılımlar aracılığıyla otomatik olarak işlemlerini belirli bir limitler ardından veya öncesinde gerçekleştirebiliyor. Olası para kayıplarının önüne geçilen bu botlar özellikle de son zamanlarda popüler hale gelmeye başladı. Ancak bu programların Binance tarafından hazırlanmadığını ve 3. parti bir yazılım kapsamına girdiğini de belirtmek gerek. Bu yüzden programlara güvenmeden önce araştırma yapılması tavsiye edilir.

Yapay Zeka Sayesinde Bitcoin Fiyatı 7 Gün Önceden Tahmin Edilecek

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.