Ana Sayfa / Bitcoin / Ünlü Oyuncu Bitcoin’den Nasıl 3 milyon dolar kaybetti?
Ünlü Aktör, Bitcoin'den Nasıl 3 milyon dolar kaybetti

Ünlü Oyuncu Bitcoin’den Nasıl 3 milyon dolar kaybetti?

Advertisements

Kripto para ve bitcoin yatırımcı profillerine baktığımız zaman hepsinin pişmanlık duyduğunu görebilirsiniz. Bu profildeki bireylerin çoğu keşke daha çok bitcoin alabilseydim. Keşke daha erken alabilseydim şeklinde üzüntü duyuyorlar. Bu üzüntü duyan pişman olan bireylerden biri de ünlü oyuncu ve instagram fenomeni Ben Baller.

Ben baller zamanında 300 adet bitcoin’i tanesine 700 dolar ödeyerek satın aldığını belirtiyor. Yani toplam 210 bin dolar yatırım yapmış oluyor. Ban Baller çok kısa bir süre sonra bitcoin cüzdanına baktığında 210 bin dolar değerinde ki bitcoinlerin 300 bin dolara çıktığını görüyor ve satmaya karar veriyor. Ben Baller bu işlemden tam 90 bin dolar kar ediyor. Ancak Ben Baller biraz sabretseydi hatta çok değil sadece 15-16 ay sabretseydi cüzdanında 300 bin dolar değil 3 milyon dolar görecekti. Ben Baller bu pişmanlığını instagram üzerinde paylaşarak hayranlarına duyurdu. Bitcoin şimdilerde 10 bin dolardan işlem görüyor.

 

Günümüzde her gün en az 3 televizyon kanalı bitcoin ile alakalı bir haber paylaşıyor. Bitcoin hala popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Peki önümüzdeki günlerde Bitcoin için yine aynı olumu bir kaderden bahsede bilirmiyiz ? Yoksa tam aksine bitcoin’de çok daha düşük fiyatları mı göreceğiz ? Takipteyiz..

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Arjantin'de Devlete Bağlı Kurumdan Bitcoin İle Fidye İstediler

Arjantin’de Devlete Bağlı Kurumdan Bitcoin İle Fidye İstediler

Advertisements Bitcoin ile fidye olaylarının arttığı şu günlerde şimdi de Arjantin’de devlete bağlı kurumdan Bitcoin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.