Binance %20 İndirim
Ünlü Yatırımcı Bitcoin'in Bir Sonraki Rallide Ulaşacağı Seviyeyi Açıkladı
Ünlü Yatırımcı Bitcoin'in Bir Sonraki Rallide Ulaşacağı Seviyeyi Açıkladı

Ünlü Yatırımcı Bitcoin’in Bir Sonraki Rallide Ulaşacağı Seviyeyi Açıkladı

Kripto paraların en eski yatırımcılarından biri olan Bobby Lee Bitcoin’in bir sonraki rallide ulaşacağı seviyeyi paylaştı. Buna göre ünlü analistin BTC için düşündüğü seviye 200.000 dolar oldu.

FOMO Rallisi Bitcoin’i 200.000 Dolar Yapacak!

Ünlü yatırımcı Bitcoin’in 200.000 dolar olmasını sağlayacak etmenin FOMO rallisi olduğunu duyurdu. Bir nevi fırsatı kaçırma korkusu olan FOMO rallisi kripto para piyasalarında büyük bir hareketliliğe sebep olabilir. Yaşanacak bir sonraki hareketliliğin de lideri daha da yukarılara taşıyacağı düşünülüyor.

Bitcoin için 2021 yılı bitmeden 100.000 doların görüleceğini duyuran Bobby Lee bu sayede piyasaların ateşleneceğini belirtti ve ekledi:

“200 bin doların geçilmesi şüphesiz büyük bir başarı olacak ve medyada yer bulacak, bu da ‘kaçırma korkusuyla’ tetiklenen bir ralliyi başlatacak. Bu, genellikle her birkaç yılda bir oluyor. Bir sonraki FOMO rallisi ise uzun süredir bekleniyor.”

Haber yayın saatleri itibariyle Bitcoin (BTC) 43.188 dolardan işlem görmekte. Son 24 saatte %2 civarı bir artış yaşayan kripto para lideri gözünü 45.000 dolara dikmiş durumda. Bunun öncesinde hacim toplama çalışmaları ise devam ediyor. Eğer kurumsalların alışkanlığı tekrardan Bitcoin’e dönerse kısa sürede bu seviyelerin görüleceğini söyleyebiliriz.

VirgodEx Official VDF Token Ön Satışı Başladı.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.