Ana Sayfa / Ethereum / Ünlü Yatırımcı Raoul Pal Etherum İçin Çılgın Tahminini Açıkladı
Bybit
Ünlü Yatırımcı Raoul Pal Etherum İçin Çılgın Tahminini Açıkladı
Ünlü Yatırımcı Raoul Pal Etherum İçin Çılgın Tahminini Açıkladı

Ünlü Yatırımcı Raoul Pal Etherum İçin Çılgın Tahminini Açıkladı

Ünlü yatırımcı Raoul Pal altcoin lideri Etherum için çılgın tahminini kısa bir süre önce açıkladı. Katıldığı bir podcast programında konuşan ünlü yatırımcı ve Real Vision şirketi CEO’su şu açıklamalarda bulundu:

“Tek yaptığım Ethereum grafiğini, Bitcoin’in 2017’deki grafiğinin üzerine koymak. Mükemmel çalışıyor. Şu an %100 kriptodayım. %55 Ethereum, %25 de Bitcoin’im var. Hatta Bitcoin’lerimi satıp Ethereum da alabilirim”

Altcoin lideri Etherum (ETH) için 20.000 dolarlık bir tahminde bulunan ünlü yatırımcı bunun için 2022 Mart aylarını işaret etti:

“Ethereum bence 20 bin doları aşabilir. Bitcoin için de 250 bin ilâ 400 bin dolar arasında bir fiyat bekliyorum. Bu bence 2022 Mart ayı civarında olacaktır. Ethereum’un patlama yapacağını düşünmemin sebebi, Ethereum grafiğinin Bitcoin’in 2017’deki grafiğine benzemesi. İkisini üst üste koyunca mükemmel çalışıyor.”

Kripto para yatırımcılarını heyecanlandıracak tahminlerde bulunan başarılı yatırımcı Pal bu açıklamalarıyla aynı zamanda yatırımcıları sevindirmiş görünüyor. Yapılan bu açıklamaların ardından Etherum fiyatı ufak bir hareketlenme yaşadı ve 4.000 dolara oldukça yakınlaştı. Şu anda ise 3.952 dolarlık değeri ile sadece ufak bir kıvılcım bekleyen ETH’nin gün içerisinde 4.000 dolara ulaşacağı konuşuluyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.