Ana Sayfa / Haberler / Ünlü Yöneticiden Shiba Inu İçin 1 Dolar İddiası Hakkında Önemli Açıklama
Bybit
Ünlü Yöneticiden Shiba Inu 1 Dolar Olacak İddiası Hakkında Dikkat Çeken Açıklama
Ünlü Yöneticiden Shiba Inu 1 Dolar Olacak İddiası Hakkında Dikkat Çeken Açıklama

Ünlü Yöneticiden Shiba Inu İçin 1 Dolar İddiası Hakkında Önemli Açıklama

Broctagon şirketinin ünlü yönetici Don Guo tarafından Shiba Inu’nun 1 dolar olacağı iddiaları hakkında önemli açıklamalar geldi. Özellikle SHIB yatırımcıları arasında uzun bir süredir devam eden bu tartışma için Guo tarafından yapılan yorum ise şu şekilde:

SHIB’nin bir dolara ulaşması için, bir katrilyon ABD doları değerinde piyasa değeri gerekiyor. Karşılaştırmayla, ABD Ulusal Borcunun tamamı 23.3 trilyon dolar ve bu şaşırtıcı miktar bile SHIB’nin bu fiyat noktasına ulaşması için gereken miktarın yüzde 3’ünden daha azını oluşturuyor.

Shiba Inu (SHIB) 1 Dolara Ulaşabilir mi?

SHIB için hiç de gerçekçi olmayan bu iddianın önümüzdeki yıllar içerisinde karşılanması imkansız duruyor. Şu anki piyasa değerinin kat ve kat üstüne çıkmasına ek olarak dev bir nakit akışı gerekmekte. Kısacası Shiba Inu’nun gerçek koşullar altında hiçbir zaman 1 dolar olmayacağını söylemek mümkün. Ancak buna rağmen SHIB için değer artışı halen mümkün görünüyor.

Sosyal medyada dev bir topluluğa sahip olan Shiba Inu bu sayede büyük bir reklam avantajını elinde barındırıyor. Özellikle Twitter üzerinde yüz binlerce SHIB takipçisi bulunurken bu konuda yapılan paylaşımların sayısı da her gün binleri bulabilmekte. Bu yüzden haber yayın saatleri itibariyle 0.00004163 dolardan işlem gören Shiba için önümüzdeki günlerde tekrardan bir koşu görebiliriz.

MetaMask Kullanıcıları Bu Sahte E-Postalara Karşı Dikkat!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.