Ana Sayfa / Bitcoin / Usta analist açıkladı , Bitcoin henüz zirveye ulaşmadı

Usta analist açıkladı , Bitcoin henüz zirveye ulaşmadı

Advertisements

Usta analist açıkladı , Bitcoin henüz zirveye ulaşmadı.

Fundstrat’ın önde gelen analisti David Grider, lider kripto para Pazartesi günü yüzde 20 düştüğü için piyasayı yorumladı. David Grider, mevcut Bitcoin fiyat düzeltmesinin sağlıklı olduğuna inanıyor.

David Grider: Mevcut Bitcoin fiyat düşüşü sağlıklı

Bir Bloomberg haberine göre, Fundstrat Global Advisors’tan David Grider, mevcut Bitcoin fiyat düşüşünün sağlıklı olduğuna inanıyor. Ayrıca David Grider, bu çöküşün Bitcoin rallisinin sona erdiği anlamına gelmediğini de belirtiyor. Dünyanın lider kripto para birimi 10-11 Ocak’ta yüzde 20’lik bir düşüş kaydettikten sonra, Bitcoin şimdi sabitlendi ve 34.500 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Çinli Uzmanlar Bitcoin ve Altcoin Piyasasında Boğa Görünümünü Koruyor

Düzeltme ateşine yakıt katması muhtemel birkaç faktör vardı. Bunlar; birkaç büyük tasfiye (Binance’de 410 milyon dolarlık Bitcoin vadeli işlemlerinde tasfiye; Bybt hizmeti tarafından sağlanan verilere göre, toplam 2,4 milyar dolar) ve İngiltere tarafından yapılan kripto para duyurusu. Bu duyuruda İngiltere’nin düzenleyici kurumu FCA, bireysel kullanıcılar için kripto paralara yatırım yapmanın yüksek riskleri olduğunu belirtti. Ayrıca, büyük İngiliz bankası HSBC, kripto odaklı şirketlere hizmet vermeyi reddetti.

Fundstrat’ın önde gelen analisti: Bitcoin henüz zirveye ulaşmadı!

Son piyasa çöküşünden önce, Bitcoin art arda yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı: BTC 2 Ocak’tan itibaren 30.000 dolar seviyesini aştı. Ardından Bitcoin fiyatı, 7 Ocak’ta 39.000 doları aştı ve 8 Ocak’ta 42.000 doları (en son ATH) aştı. Fundstrat’ın önde gelen kripto para uzmanı David Grider, BTC’deki sert düşüşü yorumladı. Analist, bu düzeltmenin sağlıklı olduğunu ve BTC’nin hala zirveye çıkmadığını belirtti. David Grider konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GERİ ÇEKİLMENİN SAĞLIKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ.

Bitcoin Fork'larından Şaşırtıcı Ralli!

Bloomberg: Bitcoin’in yükselişi, son 50 yılda her şeyi gölgede bıraktı!

Bloomberg’e göre, 2018’de ulaştığı en düşük seviyeden bu yana Bitcoin artışı yüzde 900’e ulaştı. Bu performans ile BTC, geleneksel değer deposu olan altın da dahil olmak üzere, son 50 yılda diğer tüm varlıkların patlama döngülerini gölgede bıraktı. Altın, 1970’lerin sonlarında ONS başına 200 dolardan 800 doların üzerine çıktı ve ardından 2012’de 1.800 doların üzerine çıktı. Geçen yıl, değerli metal toparlandı, ancak 2.000 doların biraz üzerine çıkabildi.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Hindistan’da Kripto Para Cüzdanlarına El Konuluyor!

Advertisements Hindistan’da Kripto Para Cüzdanlarına El Konuluyor! Kripto para birimleri için düzenlemelerin eksikliği Hindistan’da bir soruna neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.