Binance %20 İndirim

Walmart’tan Roblox İle Metaverse Dünyasına Önemli Giriş Hamlesi

Walmart, Roblox Metaverse‘de yeni projesini hayata geçirerek bu dünyaya önemli bir giriş yapacağını duyurdu. Son habere göre Walmart, iki çok oyunculu sistemin lansmanını Roblox ile yapacağını duyurdu.

Walmart’ın Metaverse hamlesi

Walmart, Roblox Corporation tarafından oluşturulan çevrimiçi oyun platformu ve oyun oluşturma sistemi olan Roblox’taki iki yeni deneyim olan “Walmart Land” ve “Universe of Play” ile Metaverse dünyasına girişini duyurdu. Her iki sanal dünya da genç Walmart müşterilerine yönelik olacak ve Roblox oyuncuları yeni sanal ürünler toplayacak, oyuncaklar ve karakterlerle oyunlar oynayabilecekler. Walmart’ın Metaverse dünyasına girişi, perakende devi yeni nesil z kuşağı müşterilerini kendine çekmeye çalışırken sanal bir dünyayla yaptığı ilk deneye de girişmiş durumda.

Daha önce Walmart, yapay zeka tarafından desteklenen bir sanal teknolojisini denemişti. Perakende devi, Roblox kullanıcılarının avatarları için mal satın almak için kripto paralarını ve rozetlerini değiştirmelerine izin verecek. Duyuruya göre Walmart Land üç farklı deneyim içerecek: Electric Island, House of Style ve Electric Fest..

Walmart ABD CMO’su William White şunları söyledi:

Müşterilerimize beklenmedik şekillerde ve vakit geçirdikleri mekanlarda ulaşmanın bir sonraki adımıdır. Bunu yapan ilk büyük perakendecilerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.