Binance %20 İndirim
Waves (WAVES) Yaptığı Çıkışla 26 Ocak Gününe Damgasını Vurdu
Waves (WAVES) Yaptığı Çıkışla 26 Ocak Gününe Damgasını Vurdu

Waves (WAVES) Yaptığı Çıkışla 26 Ocak Gününe Damgasını Vurdu

Waves (WAVES) kısa sürede yaptığı inanılmaz çıkışla 26 Ocak gününe damgasını vurmuş durumda. Günün en çok kazandıran altcoin projesi konumunda olan WAVES şu anda 10 doların üzerinde işlem görüyor. İşte detaylar..

Waves (WAVES) Kısa Sürede %30’a Yakın Değer Kazandı

TradingView Waves (WAVES) 26 Ocak

Haber yayın saatleri itibariyle 10.51 dolarlık değere sahip olan WAVES bugün yaklaşık %30 değer kazandı. Uzun bir süredir devam eden düşüş trendini kısa sürede üstünden atan proje yatırımcısının yüzünü güldürmüş durumda. Şu anda ise 10 dolarlık destek seviyesini korumaya çalışan proje gün içerisinde 11.66 dolara kadar ulaşmıştı. Söz konusu seviyeden ufak bir toparlama görerek bu noktaya gerileyen popüler altcoin üzerinde hızlı değişiklikler görülmeye devam ediyor.

Kendisini  “özel blok zinciri token operasyonlarına odaklanan merkezi olmayan bir blok zinciri platformu” olarak tanımlayan Waves son günlerde oldukça popüler. Bu popülerliği sayesinde kısa sürede büyük bir yatırımcı kitlesini kendine bağlayan altcoin projesi şu anda en değerli 75. kripto para konumunda.

En son Mayıs ayının 4. gününde 41.33 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kıran Waves şu anda bu rekordan oldukça uzakta. 2022 yılında ise bu rekoru tazelemek isteyen Waves için yatırımcılar 100 dolarlık bir seviyeyi gözlerine kestirdiler.

FED Faiz Kararı ve Kripto Paralarda Son Durum!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.