Binance %20 İndirim
Başarılı Analist Ripple (XRP) İçin Patlama Yapacağı Tarihi Duyurdu

XRP, Bugünkü Yükselişiyle Dikkatleri Üzerine Topladı

Uzun bir süredir dava süreci nedeniyle baskı altında olan XRP, yatırımcısına istediği performansı bir türlü verememişti. Ancak birçok kripto paranın önemli düşüşler yaşadığı 15 Nisan gününde yüzleri güldüren de kendisi oldu. Son 24 saatte önemli bir performansa imza atan altcoin projesi, şu anda 0.77 dolardan işlem görüyor.

XRP Yükselmeye Devam Edecek mi?

15 Nisan gününde %10’u aşan bir değer kazanarak günün yıldızlarından biri XRP oldu. Yaşanan bu artışın arkasındaysa Ripple CEO’su tarafından yapılan yorumlar yer alıyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yorumlarında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden dava sürecine değindi. Davanın bundan 15 ay öncesine kıyasla çok daha iyi bir şekilde kendi istedikleri gibi ilerlediğini belirten Garlinghouse, Ripple tarafının elinin güçlendiğini açıkladı.

Ripple (XRP), haber yayın saatleri itibariyle 0.77 dolarlık bir değere sahip. Son günlerde dar bir aralıktan işlem gören popüler altcoin projesinin bu çıkışı yatırımcılar için de bir umut olmuş durumda. Artık yatırımcıların sabırlarını sınayan seviyelere kadar inmiş olan XRP için 2022 yılında daha iyi bir performans bekleniyor. Özellikle de devam eden dava sürecinden gelecek haberlerin piyasalara yön vermesi söz konusu olacaktır.

Portekiz Merkez Bankası, Bir Bankaya İlk Kez Kripto Lisansı Verdi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

XRP Üzerinde Yüz Milyonlarca Dolarlık İşlemler Dikkat Çekti

Avrupa’daki Bu Anlaşmalar Ripple (XRP) Fiyatını Tetikleyebilir!

Ripple, Avrupa’da devam eden genişlemesinin ortasında bugün iki yeni isteğe bağlı likidite (ODL) ortağı duyurdu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.