Ana Sayfa / Kripto Para / Ripple / XRP, Cardano ve Solana’yı Geride Bırakmayı Başardı!
Binance %20 İndirim
Başarılı Analist Ripple (XRP) İçin Patlama Yapacağı Tarihi Duyurdu

XRP, Cardano ve Solana’yı Geride Bırakmayı Başardı!

Kripto para piyasalarında son günlerde önemli değişiklikler görülürken bunlardan biri de market hacmi sıralamaları oldu. Yaşanan son düşüşlerin ardından alınan verilere göre XRP, Cardano (ADA) ve Solana (SOL) ikilisini geride bırakmış durumda. Bununla birlikte en büyük 6. kripto para projesi konumuna yükselen XRP, şu anda 0.76 dolarlık bir değere sahip.

XRP İçin 1 Dolar Gelecek mi?

TradingView verilerine göre XRP için uzun bir süredir 1 dolarlık seviye görülemedi. Buna ek olarak günlerdir düşüşünü sürdüren altcoin projesinde yatırımcılar tekrardan gözünü 0.80 dolarlık noktaya dikmiş durumda. Birçok önemli emrin bulunduğu noktada yatırımcıların 1 dolar ümidini körükleyecek psikolojik bir sınır durumu da mevcut. Bu yüzden XRP için yatırımcılar şu anda kademeli olarak ilerlemenin peşindeler.

Uzun bir süredir SEC ile devam eden dava sürecinde olan Ripple (XRP), bu süreçle önemli bir değer kaybı yaşadı. Buna ek olarak bireysel yatırımcıların dava nedeniyle çekingen kaldığı da biliniyor. Bu noktada şirketlerse Ripple tarafı ile birlikte çalışmaya hala sıcak bakıyorlar. Ancak yapılan anlaşmalar şu anda XRP fiyatının artması için yeterli değil gibi görünüyor. Bu noktada davanın seyrini takip etmek ve buna göre aksiyon almak yatırımcıların yol haritası olabilir.

Popüler Analiste Göre Bitcoin İçin Yeni Zirve Yolda!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

XRP Üzerinde Yüz Milyonlarca Dolarlık İşlemler Dikkat Çekti

XRP Üzerinde Yüz Milyonlarca Dolarlık İşlemler Dikkat Çekti

Son aylarda dava süreci ile başı belada olan XRP üzerinde yüz milyonlarca dolarlık işlemler büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.