Ana Sayfa / Analizler / XRP Fiyat Analizi: 0.30 Dolar’ın Üstünü Gördü
XRP Fiyat Analizi
XRP Fiyat Analizi

XRP Fiyat Analizi: 0.30 Dolar’ın Üstünü Gördü

Advertisements

XRP, son 3 gün içinde % 22 gibi devasa çapta bir fiyat artışı yaşadı ve piyasalarda şu an için 0.307 $ ‘dan işlem görmekte. Büyük bir pump girişimi olduğu tahmin edilen hareket sayesinde XRP fiyatları borsalarda bir anda 0.30 dolar üstüne çıkmayı başarmış oldu. Kripto para birimi, son 24 saat içinde% 14,5 daha fazla fiyat artışı görerek en iyi 5 kripto paradan en yüksek performansı gösteren olmayı başardı.

En son dalgalanma, Line’ın yeni kripto para biriminin değiş tokuşunun duyurulmasıyla daha da yüksek bir şekilde devam edebilir. LINE’ın bir yan kuruluşu olan LVC Corporation tarafından işletilen, Japon merkezli kripto para birimi BITMAX, bugün işlem gören coinlerden biri olarak kabul edilen XRP ile benzer şekilde yayınlandı. Tüm büyük ve orta büyüklükteki kripto para birimlerinin önemli kazançlar sağladığını ve bugün sadece Ripple’ın artış yaşamadığını da belirtmek gerek.

xrp fiyat analizi
xrp fiyat analizi

1 Günlük USD/XRP Analizi

Geçirdiğimiz son 2 aydan beri düşüş çizgisini koruyan XRP’nin sonunda çıkışa geçtiğini ve bunu da yatırımcısını sevindirecek boyutta yaptığını söylemek yanlış olmaz.

Bugün işlem saatlerinde 0.3216 dolarla karşılaşan XRP, 100 günlük grafiğinin üstüne çıkmayı başardı. Artışın istikrarlı olarak sürmesi ve 0.3364 seviyelerine kadar ulaşması bekleniyor. Ticaret hacmini son 2 gün içerisinde önemli boyutta arttıran XRP, yatırımcısına en çok kazandıran kripto paralar arasına girmeyi başardı. Eğer boğa girişimi devam ederse bahsi geçen kripto paranın bu seviyeleri koruması, hatta üstlerine çıkması beklenenler arasında.

10 yıl Önce Bitcoin Almış Olsaydınız Şimdi Kaç Paranız Vardı ?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

altcoinlere yatırım yapılır mı

Altcoinlere Yatırım Yapılır mı?

Advertisements Bir düşüş akımının içinde sürüklenen altcoinler hiç de parlak günlerden geçmiyor diyebiliriz. Sitemizdeki coinler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.