Binance %20 İndirim
Ripple (XRP) Boğa Koşusuna Devam Ediyor! Sıradaki Hedef...

XRP Fiyatındaki Hızlı Yükseliş Devam Edecek mi? (18 Eylül)

XRP fiyatı, satın alma baskısında önemli bir direnç seviyesini yeniden test etmesine neden olan patlayıcı bir artış yaşanmış durumda. Bu direnç, transfer token projesinin neredeyse 100 günden fazla hareket etmesini engelledi. Ripple boğaları bu engeli aşarsa, sonuç daha güçlü bir ralli olacaktır.

XRP fiyatı daha yüksek seviyelere çıkmaya hazırlanıyor

XRP fiyatı 7 ve 12 Eylül arasında %12 yükseldi, ancak 0,360 dolarda dirençle karşılaştı. Bu ralliyi, 0,325 dolardan bir taban oluşturan %10’luk bir geri çekilme izledi. 16 Eylül’deki patlayıcı artış, XRP’nin fiyatını sadece 48 saat içinde %20 oranında artırdı. Haber yayın saatleri itibariyle, XRP fiyatı şu anda Ripple’ın 11 Haziran’dan bu yana yükselmesini engelleyen 0,39 dolarlık direnci yeniden test ediyor. Dolayısıyla bu bariyerin üzerinde kesin bir kapanış büyük bir gelişmeye aracı olacaktır. Eğer bu başarılı olursa, XRP fiyatı 0,439 dolarlık noktayı yeniden test edecek başka bir %14’lük koşuda olabilir.

Bununla birlikte, yatırımcılar, bir sonraki sefer XRP için iyi bir giriş noktası olarak hizmet edebilecek 0,360 ABD dolarına olası bir düşüşe de dikkat etmeli. Öte yandan, XRP fiyatı 0,39 dolar bariyerini kıramazsa, 0,360 doların altındaki destek ikincil alıcıların girebileceği yer olacaktır. Bununla birlikte de 0,439 dolara geçiş geçersiz olabilir. Bu gelişme, XRP fiyatını 0,325 dolarlık bir yeniden teste geri gönderebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.